Postępowanie zakończone 2026-07-29
Przebudowa DW 163 odc. Moczyłki – skrzyżowanie DW 152
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336280
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(24).zip
- SWZ SWZ PDW 163 odc. Moczylki - skrzyzowanie z DW 152.pdf
- Formularz Formularze do wypełnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08dede57-4b9d-9697-f572-b0000118c890-1.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe 20.05.2026.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zageszczeniem podloza.pdf
- STWiOR D-04.02.01 Warstwa odsaczajaca.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejacej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy 25.06.2026.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Slupki kilometrazowe znaki hektometrazowe TRAPEZOWE.pdf
- STWiOR D-08.01.01b Ustawienie krawezników.pdf
- STWiOR D-09.01.01 - ZIELEN DROGOWA (nasadzenia).pdf
- Inny D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokosciowych.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-02.03.01 Formowanie i zageszczenie nasypów.pdf
- Inny D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE 25.06.2026.pdf
- Inny D-04.06.01b Podbudowa betonowa.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiazaca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa scieralna.pdf
- Inny D-05.03.23a Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatka zbrojeniowa nawierzchni asfaltowych przez spekaniami.pdf
- Inny D-08.05.01 Scieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin