WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

Przebudowa DW 177 odc. Lubiesz – Tuczno

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365004
Zamawiający
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubiesz
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR SST w pdf(26).zip
  • SWZ SWZ PDW 177 odc. Lubiesz - Tuczno.pdf
  • Formularz Formularze do wypełnienia.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08deebb6-a95a-dc4d-f572-b0000119668a-1.pdf
  • Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe 20.05.2026.pdf
  • STWiOR D-03.01.03a Przepust pod koroną.pdf
  • STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
  • STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
  • STWiOR D-04.05.01 Podbudowa i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem.pdf
  • STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
  • STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy 25.06.2026.pdf
  • STWiOR D-06.04.01 Odtworzenie rowów.pdf
  • STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
  • STWiOR D-07.02.02 Słupki kilometrażowe znaki hektometrażowe TRAPEZOWE.pdf
  • STWiOR D-08.05.01 Ścieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
  • Wzór umowy D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
  • Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
  • Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • Inny D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE 25.06.2026.pdf
  • Inny D-04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
  • Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
  • Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
  • Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatką zbrojeniową nawierzchni asfaltowych przez spękaniami.pdf
  • Inny D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
  • Inny D-09.01.02 Utrzymanie zieleni przydrożnej.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH