WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-02

Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie

GMINA GOLCZEWO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390015
Zamawiający
GMINA GOLCZEWO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Golczewo, pow. kamieński, woj. zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
25 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 02. SWZ Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie.pdf
  • Wzór umowy 04. Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy Plaża.doc
  • Formularz 05. Formularz ofertowy - Plaża - wzór.docx
  • Ogłoszenie 01. Ogłoszenie o zamówieniu 12.08.2026 r..pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna.zip
  • Inny 06. Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia - wzór.docx
  • Inny 07. Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu-wzór.docx
  • Inny 08. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy konsorcjantami - wzór.docx
  • Inny 09. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - wzór.docx
  • Przedmiar 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Przedmiary-pomocniczo/08826_WC_Golczewo_v1_PR.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/01-do Pozwolenia na Budowę/PZT_PAB_ZL_2026.04.29.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.1-PT-ZT - Plaża w Golczewie.doc
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.1-PT-ZT - Plaża w Golczewie.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-1 42x58.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-2.1.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-2.2.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-2.3.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-2.4.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-3.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-4.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.3-PT_rys-ZT-5.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.1-PT-A_ WC na plaży w Golczewie.doc
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.1-PT-A_ WC na plaży w Golczewie.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-1.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-2.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-3.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-4.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-5.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-6.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-7.1.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/T2.3-PT_rys-A-7.2.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/01-pliki aktywne/T3.1-PT-A_ WIATA na plaży w Golczewie.doc
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/T3.1-PT-A_ WIATA na plaży w Golczewie.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/T3.3-PT_rys-A-1.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/T3.3-PT_rys-A-2.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/T3.3-PT_rys-A-3.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/02-K/Golczewo_PT KONSTRUKCJA_062026.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/IS PT GOLCZEWO PLAŻA 2026.05.05.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/IS PT GOLCZEWO PLAŻA WEW.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/ST WEW.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/ST ZEW.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/01-pliki aktywne/IE_OPIS_GOLCZEWO_PW.odt
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/01-pliki aktywne/str tyt IE - Plaża w Golczewie.doc
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_OPIS_GOLCZEWO_PW.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Decyzja_pozwolenia_na_budowę_Boś_6740_160_2026_KM_sig.pdf
  • Projekt 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Przedmiary-pomocniczo/2026-06-230 - Milo 7 - Plaża Golczewo - PZT + budynek -RB_PR.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/GOLCZEWO STWiOR IS WEW.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/GOLCZEWO STWiOR IS ZEW.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/Str tyt - specyfikacja - Plaża w Golczewie.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/ST WEW STWIOR.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/STWiORB_Tereny rekreacyjne Golczewo.pdf
  • STWiOR 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/ST ZEW STWIOR.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/1 A22E519E.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Bariera przy parkingu - słupek stalowy 87CC3228.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Bariera samochodowa - betonowa 617C5ED8.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Bariera samochodowa - ruchoma 5D46C26E.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Bujak hustawka 8E861F05.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/grill betonowy 413B5FAA.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Kolumna natryskowa - 2 natryski i nogomyjka A26A0675.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/koparka A79540E4.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/kosz A83763CB.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/ławka z oparciem 68C4A141.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/leżak 84B3835E.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/mocowanie słupka do schodów 8A0136B3.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/mur oporowy zasypowy 63813180.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/obudowa śmietnikowa ACE35E3D.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Ślizgawka 989C87CE.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/stojak na hulajnogi F02494BF.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/stojak na rowery A9BFD76E.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/stól rekreacyjny 7863BFB9.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.2 - UPRAWNIENIA plaża w Golczewie.doc
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-11.Shx
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-1.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-2.1.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-2.2.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-2.3.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-2.4.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-3.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-4.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/T1.3-PT_rys-ZT-5.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Thumbs.db
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/01-pliki aktywne/Żaba bujak C66AF7D2.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.1-ZT/T1.2 - UPRAWNIENIA plaża w Golczewie.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/mocowanie słupka do schodów 8A0136B3.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/mocowanie słupka do tarasu C93D0A9E.jpg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-1.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-2.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-31.Shx
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-3.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-4.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-5.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-6.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-7.1.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.2-A-Budynek WC/01-pliki aktywne/T2.3-PT_rys-A-7.2.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/01-pliki aktywne/T3.3-PT_rys-A-1.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/01-pliki aktywne/T3.3-PT_rys-A-2.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/01.3-A-Wiata taneczna/01-pliki aktywne/T3.3-PT_rys-A-3.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-01WEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-01ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-02.1ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-02.2ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-02.3ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-02WEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-03.1ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-03.2ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-03WEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/03-IS/S-04ZEW.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/01-pliki aktywne/IE_GOLCZEWO_PT_MA.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/01-pliki aktywne/IEZ_GOLCZEWO_PT_MA.dwg
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE1.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE2.1.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE2.2.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE2.3.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE3.1.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE3.2.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE4.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IE_GOLCZEWO_PT_MA-IE5.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/02-Proj.Techniczne/04-IE/IEZ_GOLCZEWO_PT_MA-IEZ1.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/01. strona tytułowa Golczewo plaża.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/02. spis treści Golczewo plaża.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/03. OG tekst Golczewo plaża.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/04. Mapa 1 50 000 Golczewo.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/05. Zał. Graf. 2. Mapa dokumentacyjna 1 500 OG Golczewo PLAŻA.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/06. Zał. Graf. 3.Przekrój geotec.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/07. Tabela nr 1. Symbole & Objaśnienia.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/08. Tabela nr 2. Parametry geotech. Golczewo plaża.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/03-badania geologiczne/eko-geo.vcf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Przedmiary-pomocniczo/PI_PLAŻA GOLCZEWO_WEWNETRZNE.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Przedmiary-pomocniczo/PI_PLAŻA GOLCZEWO_ZEWNETRZNE.pdf
  • Inny 03. Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ - dokumentacja techniczna/Specyfikacje/IE - SPECYFIKACJA.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP