Postępowanie zakończone 2026-07-14
Przebudowa skrzyżowania DW 125 m. Macierz z droga powiatową Moryń - Mieszkowice
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311147
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz FORMULARZE.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny DT.zip
- Inny DT/Decyzja na wycinkę drzew _dz.194_m.Macierz_RD_w_Chojnie (Załącznik - RPW_12081_2026).pdf
- Inny DT/Macierz PZT do zgłoszenia.pdf
- Inny DT/Macierz SOR_wer1.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-04.05.01 Podbudowa i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Słupki kilometrażowe znaki hektometrażowe TRAPEZOWE.pdf
- STWiOR D-08.01.01b Ustawienie krawężników.pdf
- STWiOR D-09.02.01 Utrzymanie zieleni przydrożnej.pdf
- Inny D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny D-01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-02.00.00 Roboty ziemne. Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny D-02.03.01 Wykonanie nasypów.pdf
- Inny D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa niezwiązanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny D-04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatką zbrojeniową nawierzchni asfaltowych pr....pdf
- Inny D-06.01.01 Umocnienie powierzchniowe terenu.pdf
- Inny D-08.05.01 Ścieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
- Inny D-08.06.01 OBRAMOWANIA I OPASKI JEZDNI LUB CHODNIKÓW.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin