Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Przebudowa ulicy Feliksa Nowowiejskiego w Stargardzie
Gmina Miasto Stargard
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407835
- Zamawiający
- Gmina Miasto Stargard
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Stargard, pow. stargardzki, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ Nowowiejskiego.pdf
- Ogłoszenie 1a. Ogłoszenie zmieniające.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Dokumenty zamówienia.7z
- Przedmiar przedmiary/02. PRZEDMIAR oświetlenie.ath
- Przedmiar przedmiary/02. PRZEDMIAR oświetlenie.pdf
- Przedmiar przedmiary/Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego.pdf
- Przedmiar przedmiary/Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego.xlsx
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/01. Strona tytułowa PT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/02. Zawartość opracowania.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/05. OT PT Nowowiejskiego - Wielkopolska.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/07. Rys. 2. Plan sytuacyjny Nowowiejskiego-Wielkopolska ark.1.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/07. Rys. 2. Plan sytuacyjny Nowowiejskiego-Wielkopolska ark.2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PBA/01. Strona tytułowa PBA - parking ul. Nowowiejskiego.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PBA/03. Opis techniczny PBA - parking ul. Nowowiejskiego.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/I. Część opisowa/PDF/01. Strona tytułowa PZT - droga nr 2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/I. Część opisowa/PDF/02. Przekładki PZT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/I. Część opisowa/PDF/03. Opis techniczny PZT - parking ul. Nowowiejskiego.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/01. Oświadczenie projektantów.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/06. Opinia ZUDP.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/II. Rysunki/PDF/Rys. 2. PZT ul.Nowowiejskiego.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/01. Strona tytułowa PT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/02. Zawartość opracowania i przekładki.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/09. Opinia ZUDP.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/Specyfikacja Parking ul. Feliksa.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/01. Strona tytułowa IE.PT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/02. OPIS_PT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/03. TOM III - Branża zieleń/02. Opis techniczny - operat dendrologiczny z nasadzeniami zastępczymi.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/03. TOM III - Branża zieleń/04. Rys. 2. Plan sytuacyjny OD + PN.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Projekt stałej organizacji ruchu/01. Strona tytułowa SOR.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Projekt stałej organizacji ruchu/02. Opis SOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/02. Szczegółowe Specyfikacje Techniczne/Wersja PDF/01. Strona tytułowa SST.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/02. Szczegółowe Specyfikacje Techniczne/Wersja PDF/SST NOWOWIEJSKA I WIELKOPOLSKA.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/00. Strona tytułowa STWiOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/01. Strona tytułowa IE.SST.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/02. STWIORB.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/03. Uprawnienia Justyna Roman - projektant.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/04. Przekładki PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/06. Rys. 1. Plan orientacyjny Nowowiejskiego-Wielkopolska.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/08. Rys. 3.Przekroje normalne Nowowiejskiego-Wielkopolska N.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/09. Informacja BIOZ.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Modernizacja F. Nowowiejskiego/01. Projekt techniczny/10. Rozpoznanie uzupełniające – karty otworów geotechnicznych.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PBA/02. Przekładki PBA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PBA/04. Rys. 1. Plan orientacyjny parking Nowowiejskiego.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PBA/05. Rys. 2. PBA ul.Nowowiejskiego.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/01. Strona tytułowa Projekty podziału nieruchomości.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/01. Strona tytułowa Projekty podziału nieruchomości.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/02. Zawartość projekt podziału nieruchomości.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/02. Zawartość projekt podziału nieruchomości.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/03. Mapa podział dz. 681_2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/03. Mapa podział dz. 681_2.png
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/04. Wykaz synchronizacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/Projekt podziału nieruchomości/05. Wykaz zmian ewidencyjnych.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/02. Informacja BIOZ.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/03. Karta rejestracyjna MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/04. Uzgodnienie PSG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/05. Uzgodnienie Enea Oświetlenie.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/07. Zatwierdzenie SOR ul. Nowowiejskiego.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/08. Opinia Konserwator - parking ul. Nowowiejskiego Z.Arch.5152.7.2026.MP z dnia 26.02.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/09. Opinia Prezydent Stargardu - parking ul. Nowowiejskiego MI.III.2510.40.2026.8 z dnia 12.03.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/10. Opinia Zarząd Powiatu - parking ul. Nowowiejskiego Uchwała nr 1027_26 z dnia 11.03.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/11. Opinia Marszałek - parking ul. Nowowiejskiego ZRU.4026.1.19.2026 z dnia 10.03.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/III. Dokumenty/PDF/12. Opinia Urząd Górniczy - parking ul. Nowowiejskiego POZ.5120.66.2026.AKop z dnia 24.02.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/01. Projekt budowlany/PZT/II. Rysunki/PDF/Rys. 1. Plan orientacyjny parking Nowowiejskiego.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/03. Opis techniczny PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/04. Rys. 1. Plan orientacyjny parking.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/05. Rys. 2. PT parking.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/06. Rys. 3. Przekroje normalne parking.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/07. Karta rejestracyjna MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/01. TOM I - Branża drogowa/08. Uzgodnienie PSG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/03. IE_ul.Nowowiejskiego_PT-IEZ1_PT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/04. SCHEMATY-IEs1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/05. SCHEMATY_IEs2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/06. zal.1,2_izby, upr.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/07. zal.3_obl. ośw. Stargard ul. Nowowiejskiego.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/08. zal.4_obl. ośw. ścieżki_V2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/09. zal.5_WLK_Eneos.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/10. zal.6_UZG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/11. zal.6_UZG_rys.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/02. TOM II - Branża elektroenergetyczna/12. zal.7_pkt_IE.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/03. TOM III - Branża zieleń/01. Strona tytułowa OD + PN.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/03. TOM III - Branża zieleń/03. Rys. 1. Plan orientacyjny parking Nowowiejskiego-Układ1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Opinia geotechniczna/00. Strona tytułowa OG.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Opinia geotechniczna/01. Strona tytułowa OG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Opinia geotechniczna/02. Opinia geotechniczna ul. Nowowiejskiego - Parking.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Projekt stałej organizacji ruchu/03. SOR parking.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2 Budowa miejsc postojowych ul. F. Nowowiejskiego/02. Projekt techniczny/Projekt stałej organizacji ruchu/04. Zatwierdzenie SOR ul. Nowowiejskiego.pdf
- Inny Lokalizacja Inwestycji.pdf
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114504.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114528.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114546.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114616.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114646.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114657.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114719.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114754.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114817.jpg
- Inny materiał fotograficzny/IMG_20260825_114827.jpg
- Inny materiał fotograficzny/Thumbs.db
- Inny przedmiary/PR UL. F. NOWOWIEJSKIEGO.pdf
- Inny przedmiary/PR UL. F. NOWOWIEJSKIEGO.xlsx
- Inny SWZ Nowowiejskiego.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP