Postępowanie zakończone 2026-08-21
Remont obiektów zlokalizowanych w rejonie działania SOI Szczecin Podjuchy
15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380108
- Zamawiający
- 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Szczecin, pow. Szczecin, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 5A - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 2.zip
- STWiOR Załącznik nr 5B - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 3.zip
- STWiOR Załącznik nr 5C - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 4.zip
- STWiOR Załącznik nr 5 - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 1.zip
- SWZ SWZ 40-ZP-RB-08-26-127.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 2 3 4 - Formularz ofertowy, oświadczenia, wykazy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 6-6C do SWZ - Umowa wzór cz.1, 2, 3, 4.zip
- Przedmiar Załącznik nr 5 - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 1/20260729_j_bud 2 Podjuchy - przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 1/20260729_j_bud 2 Podjuchy - ST.docx
- Inny Załącznik nr 5 - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 1/20260729_j_bud 2 Podjuchy - parter.jpg
- Inny Załącznik nr 5 - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 1/20260729_j_bud 2 Podjuchy - piwnica.jpg
- Przedmiar Załącznik nr 5A - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 2/20260729_j_hala podjuchy - przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5A - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 2/20260729_j_hala podjuchy -ST.docx
- Inny Załącznik nr 5A - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 2/20260729_j_hala podjuchy -PIĘTRO N.tif
- Inny Załącznik nr 5A - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 2/20260729_j_hala podjuchy - SZKIC N.tif
- Przedmiar Załącznik nr 5B - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 3/20260729_j_10 co - przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5B - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 3/20260729_j_10 co - ST.doc
- Inny Załącznik nr 5B - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 3/20260729_j_10 co - szkic.jpg
- Przedmiar Załącznik nr 5C - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 4/20260729_j_co budynek 6- przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5C - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 4/20260729_j_co budynek 6 - ST.doc
- Inny Załącznik nr 5C - STWiORB, przedmiar robót, rzut - cz. 4/20260729_j_co budynek 6 - szkic.jpg
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Umowa wzór cz.1.docx
- Inny Załącznik nr 6 A do SWZ - Umowa wzór cz. 2.docx
- Inny Załącznik nr 6 B do SWZ - Umowa wzór cz.3.docx
- Inny Załącznik nr 6 C do SWZ - Umowa wzór cz.4.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont obiektów budowlanych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG w Szczecinie i Stargardzie.
- Remont obiektów zlokalizowanych w rejonie działania SOI Choszczno w Drawnie.
- REMONT INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNEJ KUCHNI I JADALNI W BUDYNKU NR 3 W KOMPLEKSIE PRZY UL. ŁUKASIŃSKIEGO 33 W SZCZECINIE.
- Remont nawierzchni dróg i chodników w kompleksie wojskowym przy ul. metalowej 52 w Szczecinie.
- Remont pomieszczeń w budynku nr 5 przy ul. Narutowicza 18 w Szczecinie