Postępowanie zakończone 2026-07-08
„Rozbudowa i przebudowa dojazdu pożarowego nr 14 – Etap III”
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bobolice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303431
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bobolice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 10 - OPZ - Projekty, przedmiar STWiORB.7z
- SWZ SWZ wraz z załącznikami podpis.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Wzór umowy do 6 m-cy - z poprawkami.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu podpis.pdf
- Ogłoszenie Załącznik nr 1 - Wzór formularza ofertowego.pdf
- Inny Załączniki od 1-8 edytowalne.7z
- Inny Załącznik nr 2a - Wzór ośw. wykl podmiot trzeci - z zpoprawkami.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Wzór ośw. wykl. wykonawca - z poprawkami.pdf
- Inny Załącznik nr 3a - Wzór ośw. war. udziału podmiot trzeci.pdf
- Inny Załacznik nr 3 do umowy - Tabela Elementów Rozliczeniowych - TER.pdf
- Inny Załacznik nr 3 do umowy - Tabela Elementów Rozliczeniowych - TER.xlsx
- Inny Załącznik nr 3 - Wzór ośw. war. udziału wykonawca.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór ośw. o akt. inf. z art. 125 ust. 1 PZP.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - Regulamin korzystania z Platformy e zamowienia.pdf
- Inny Załącznik nr 6a - Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Zobow podmiotu trzeciego - z poprawkami.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Wzór ośw. gr. kapitał - z poprakwami.pdf
- Ogłoszenie Załącznik nr 1 - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załącznik nr 2a - Wzór ośw. wykl podmiot trzeci - z zpoprawkami.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Wzór ośw. wykl. wykonawca - z poprawkami.docx
- Inny Załącznik nr 3a - Wzór ośw. war. udziału podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Wzór ośw. war. udziału wykonawca.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór ośw. o akt. inf. z art. 125 ust. 1 PZP.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Regulamin korzystania z Platformy e zamowienia.docx
- Inny Załącznik nr 6a - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Zobow podmiotu trzeciego - z poprawkami.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Wzór ośw. gr. kapitał - z poprakwami.docx
- Przedmiar Droga boboliczki etap III Przedmiar robót.pdf
- Projekt Projekt budowlany/PAB- opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt Techniczny/PT BD opis techniczny.pdf
- Projekt Projekt Zagospodarowania/PZT opis techniczny.pdf
- STWiOR STWIORB zmieniony.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB Rys.2- zestawienie arkuszy opracowania etap III.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB Rys.5- projekt zagospodarowania terenu ark.3.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB Rys.6- projekt zagospodarowania terenu ark.4.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB Rys.7- projekt zagospodarowania terenu ark.5.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB Rys.9- przekroje normalne.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.10- profil podłużny.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.15- przekroje normalne P40-P47.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.16- przekroje normalne P48-P57.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.17- przekroje normalne P58-P65.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.18- przekroje normalne P66-P73.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.19- przekroje normalne P74-P81.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.1- plan orientacyjny.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.20- przekroje normalne P82-P89.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.5- projekt zagospodarowania terenu ark.3.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.6- projekt zagospodarowania terenu ark.4.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.7- projekt zagospodarowania terenu ark.5.pdf
- Inny Projekt Techniczny/PT BD Rys.9- przekroje normalne-konstrukcyjne.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PAB Rys.2- zestawienie arkuszy opracowania etap III.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PZT Rys.1- plan orientacyjny.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PZT Rys.5- projekt zagospodarowania terenu ark.3.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PZT Rys.6- projekt zagospodarowania terenu ark.4.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PZT Rys.7- projekt zagospodarowania terenu ark.5.pdf
- Inny Projekt Zagospodarowania/PZT Rys.9- przekroje normalne-konstrukcyjne.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP