Postępowanie zakończone 2026-08-19
Rozwój turystyki na jeziorze Jamno - przebudowa i rozbudowa istniejącej przystani w obrębie jeziora Jamno w Koszalinie
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373326
- Zamawiający
- Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Koszalin, pow. Koszalin, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- 2028-08-30
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 2.0.0.Program Funkcjonalno-Użytkowy - Rozwój turystyki na jeziorze Jamno - przebudowa i rozbudowa istniejącej przystani w obrębie jeziora Jamno.pdf
- Projekt 2.1.16.Projekt zagospodarowania terenu - Jamno - Załącznik do KIP.pdf
- Projekt 2.1.17.Projekt zagospodarowania terenu - Mielno - Załącznik do KIP.pdf
- Projekt 2.2.10.Rysunek nr 5.2 - Tor wodny - Koszalin.pdf
- Projekt 2.2.11.Rysunek nr 5.3 - Tor wodny - Mielno.pdf
- Projekt 2.2.1.Rysunek nr 1.1 - Plansza zagospodarowania terenu (plan orientacyjny).pdf
- Projekt 2.2.2.Rysunek nr 2.1 - Plan robót rozbiórkowych - marina Koszalin.pdf
- Projekt 2.2.3.Rysunek nr 2.2 - Plan robót rozbiórkowych - Mielno.pdf
- Projekt 2.2.4.Rysunek nr 3.1 - Plan sytuacyjny - Koszalin.pdf
- Projekt 2.2.5.Rysunek nr 3.2 - Plan sytuacyjny - Mielno.pdf
- Projekt 2.2.6.Rysunek nr 4.1 - Przekroje A-A B-B.pdf
- Projekt 2.2.7.Rysunek nr 4.2 - Przekroj C-C.pdf
- Projekt 2.2.8.Rysunek nr 4.3 - Przekroj D-D.pdf
- Projekt 2.2.9.Rysunek nr 5.1 - Tor wodny - plan.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Projektowane postanowienia Umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2.1.10.Pismo z Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - S.RZŚ.4911.162.2025.RK.pdf
- Inny 2.1.11.Wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia.pdf
- Inny 2.1.12.Karta Informacyjna Przedsięwzięcia - Rozwój turystyki na jeziorze Jamno.pdf
- Inny 2.1.13.Jednolite części wód podziemnych (JCWPd - GW60009) - Załącznik nr 1 do KIP.pdf
- Inny 2.1.14.Jednolita część wód powierzchniowych jeziornych (JCWP LW - LW20904) - Załącznik nr 2 do KIP.pdf
- Inny 2.1.15.Zakres obszaru na którym będzie realizowane przedsięwzięcie - Załącznik nr 3 do KIP.pdf
- Inny 2.1.1.Załącznik nr 1 - Inwentaryzacja fotograficzna.pdf
- Inny 2.1.2.Załącznik nr 2 - Kopia uprawnień budowlanych.pdf
- Inny 2.1.3.Załącznik nr 3 - Prognozowany harmonogram robót budowlanych.pdf
- Inny 2.1.5..Załącznik nr 5 - Opinia geotechniczna dla projektu budowy przystani jachtowej na jeziorze Jamno przy ul. Promowej.pdf
- Inny 2.1.6.0.Załącznik nr 6 - Mapa ewidencji gruntów i budynków w postaci wektorowej - Jamno.dxf
- Inny 2.1.6.1.Załacznik nr 6 - Licencja GK-I-2.6642.2.262.2024.MK_3261_CL2 - Jamno.pdf
- Inny 2.1.6.2.Załącznik nr 6 - Mapa ewidencji gruntów i budynków w postaci wektorowej - Mielno.dxf
- Inny 2.1.6.3.Załacznik nr 6 - Licencja GK.6642.870.2024_3209_CL2 - Mielno.pdf
- Inny 2.1.7.1.Załącznik nr 7 - Wypis z rejestru gruntów (m. Jamno).pdf
- Inny 2.1.7.2.Załącznik nr 7 - Wypis z rejestru gruntów (m. Mielno).pdf
- Inny 2.1.8.Załącznik nr 8 - Postanowienie ws. obow. przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko - znak OŚGK.6220.18.2025.MG.pdf
- Inny 2.1.9.Załącznik nr 9 - Postanowienie o zawieszeniu postęp. ws. wydania decyzji o środowiskowych uwarunk. dla plan. przedsięw. - znak OŚGK.6220.18.2025.MG.pdf
- Inny Załącznik do Umowy - Prokotokół odbioru.docx
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2028-08-30.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP