WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

„Wspieranie bezemisyjnej mobilności mieszkańców partnerstwa poprzez budowę drogi rowerowej Roby-Mrzeżyno”

GMINA TRZEBIATÓW

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333429
Zamawiający
GMINA TRZEBIATÓW
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 0. SWZ_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1.pdf
  • Wzór umowy 8. UMOWA_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_załącznik nr 8 do SWZ.pdf
  • Formularz 1. Formularz ofertowy_załącznik nr 1 do SWZ.docx
  • Formularz 1. Formularz ofertowy_załącznik nr 1 do SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08dedd9b-fafe-d151-6f5b-e70001d3e40f-1.pdf
  • Inny 10. Harmonogram R-F_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_Załącznik nr 10 do SWZ.zip
  • Inny 2. oswiadczenie_art. 125 ust. 1_załącznik nr 2 do SWZ.docx
  • Inny 2. oswiadczenie_art. 125 ust. 1_załącznik nr 2 do SWZ.pdf
  • Inny 3. Wykaz robót_załacznik nr 3 do SWZ.docx
  • Inny 3. Wykaz robót_załacznik nr 3 do SWZ.pdf
  • Inny 4. Wykaz osób_załącznik nr 4 do SWZ.docx
  • Inny 4. Wykaz osób_załącznik nr 4 do SWZ.pdf
  • Inny 5. Zobowiazanie innego podmiotu_załącznik nr 5 do SWZ.docx
  • Inny 5. Zobowiazanie innego podmiotu_załącznik nr 5 do SWZ.pdf
  • Inny 6. GRUPA KAPITAŁOWA_załącznik nr 6 do SWZ.docx
  • Inny 6. GRUPA KAPITAŁOWA_załącznik nr 6 do SWZ.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ.zip
  • Inny 9. Klauzula informacyjna_do_zamówień_publ_w_tybach_ustawy_PZP_IZ FEPZ_załącznik nr 9 do SWZ.pdf
  • Przedmiar 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/DDR Roby Mrzeżyno PR_aktualizacja29_06_2026.pdf
  • Projekt 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/OPERAT WODNOPRAWNY opis.pdf
  • Projekt 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/OT PT DDR Roby Mrzeżyno.pdf
  • Projekt 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/OT PW DDR Roby Mrzeżyno.pdf
  • STWiOR 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/STWIORB/DDR Roby Mrzeżyno STWIORB.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/DBPG OG/24111328 Roby-Mrzeżyno DBPG+OP [2025_2891].pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Decyzja - dok. geologiczno - inżynierska.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Tekst DGI Roby_Mrzeżyno_.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Dokumentacja geologiczno-inżynierska/załączniki DGI Roby_Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/DROGA ROWEROWA - DEKLARACJA RDOŚ.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Inwentaryzacja zieleni/1. STR TYT_drzewa_Roby Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Inwentaryzacja zieleni/2. OPIS_drzewa_Roby Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Inwentaryzacja zieleni/3. WYKAZ_TAB. 1_Roby Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Inwentaryzacja zieleni/4. RYS.1 drzewa_Roby Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/2_PROJEKT_wzoru_wniosku_o_wydanie_pozwolenia_wodnoprawnego 2025.09.23.docx
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/2.Strona tytułowa Operat.docx
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/OPIS DZIAŁALNOŚCI.docx
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys.1 1720x297.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys.2 820x297.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 3 750x297.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 4 880x297.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 5 1190x297.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 6 A3.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 7 A4.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Operat wodnoprawny/Rys. 8 A4.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno OT PZT.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS01 PO.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS021 PZT.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS022 PZT.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS023 PZT.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS031 PK.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS032 PK.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS041 PP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS042 PP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS043 PP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS044 PP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS051 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS052 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS053 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS054 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS055 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/PZT, PW, PT/DDR Roby Mrzeżyno RYS056 P POP.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/DDR_Roby_Mrzeżyno_Załącznik_Nr_3_i_5_do_wniosku_ZRID.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Opinia Burmistrza Trzebiatowa.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Opinia PGW WP RZGW Szczecin.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Opinia WKZ.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Postanowie Burmistrza Trzebiatowa ws DŚ.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Postanowienia Zarządu Powiatu.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/Postanowienie_ZWZ_ZRID_DG DP Mrzeżyno.pdf
  • Inny 7. Dokumentacja projektowa_załącznik nr 7 do SWZ/Załączniki do wniosku ZRID/ZRID_02.02.2026.pdf
  • Inny 10. Harmonogram R-F_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_Załącznik nr 10 do SWZ/10. Harmonogram R-F_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_Załącznik nr 10 do SWZ.pdf
  • Inny 10. Harmonogram R-F_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_Załącznik nr 10 do SWZ/10. Harmonogram R-F_DROGA ROBY-MRZEŻYNO-ETAP 1_Załącznik nr 10 do SWZ.xlsx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP