Postępowanie zakończone 2026-08-07
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla programu inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR (...)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345102
- Zamawiający
- Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. nr 2 OPZ_Wytyczne do oprac. dok. wykon.- br. BUD.docx
- Projekt Zał. nr 3 OPZ_Wytyczne do oprac. dok. wk. br. SAN.docx
- Projekt zał. nr 6 do OPZ - harmonogram.xlsx
- SWZ ZP 261 51 2026 SWZ wraz z Załącznikami.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy .docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Wykaz robót budowlanych .docx
- Inny Załącznik nr 3A do SWZ Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ Wykaz uslug ZP 261 51 2026.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wraz z oświadczeniami.docx
- Inny Zał. nr 1 OPZ_Ekspertyza techniczna.pdf
- Inny Zał. nr 4 OPZ_Wytyczne do oprac. dok. wyk. br. elektr. teletech. SSP BMS.docx
- Inny Zał. nr 5 OPZ_Wytyczne do oprac. dok. wyk. br. teletechn. i automat..docx
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska.zip
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/1. PZT/1. PZT_OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/1. PZT/4. PZT-3.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/1. PZT/4. PZT-4.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/1. PZT/6. PZT-5.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/1. PAB_OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/1. PT_OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/1. PZT/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/2. PAB-1.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/3. PAB-2.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/4. PAB-3.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/5. Profile.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PB/PDF/2. PAB/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/10. PT-9.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/11. PT-10.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/12. PT-11.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/13.profilwe.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/2. PT-1.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/3. PZT2.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/4. PT-3.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/5. PT-4.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/6. PT-5.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/7. PT-6.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/8. PT-7.pdf
- Inny Zał. nr 7 do OPZ_ Dokumentacja Projektowa - Przebudowa lądowiska/PT/Projekt techniczny - PDF/9. PT-8.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP