WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-16

ZP.220.94.26 Dostawa, instalacja i uruchomienie kolposkopu wraz z wyposażeniem.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278618
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Inny ZP.220.94.26_DLA OFERENTA.7z
  • SWZ 1_ZP.220.94.26_SWZ.rtf
  • Wzór umowy 9_ZP.220.94.26_zał. 3 do umowy - Umowa powierzenia.docx
  • Ogłoszenie 0_ZP.220.94.26_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10_ZP.220.94.26_zał. 4 do umowy - KI_PRACOWNICY, ZLECENIOBIORCY KONTRAHENTA (OSOBY WYZNACZONE DO KONTAKU).docx
  • Inny 2_ZP.220.94.26_zał. 1 do SWZ - FO.docx
  • Inny 3_ZP.220.94.26_zał. 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - FPW.doc
  • Inny 4_ZP.220.94.26_zał. 3 do SWZ_ośw. o braku pdst. wykl..rtf
  • Inny 5_ZP.220.94.26_zał. 4 do SWZ - ośw. o akt. inf..rtf
  • Inny 6_ZP.220.94.26_zał. 5 do SWZ - ośw. o gr. kapit..rtf
  • Inny 7_ZP.220.94.26_zał. 1 do umowy - Protokół zdawczo-odbiorczy.docx
  • Inny 8_ZP.220.94.26_zał. 2 do umowy - Protokół szkolenia.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP