Postępowanie zakończone 2026-09-02
Budowa drogi wraz z infrastrukturą techniczną w ul. Bursztynowej w Oleśnicy
Gmina Miasto Oleśnica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396758
- Zamawiający
- Gmina Miasto Oleśnica
- Główny kod CPV
- 45233121-3 — Roboty w zakresie budowy dróg głównych
- Miejsce wykonania robót
- Oleśnica, pow. oleśnicki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- 150 dni od daty zawarcia umowy (SWZ: 140 dni)
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 04_1_SWZ.docx
- SWZ 04_1_SWZ.pdf
- Wzór umowy 04_wzrór umowy 12.08.2026.pdf
- Inny 04_Zał 9 cz 1.7z
- Inny 04_Zał 9 cz 2.zip
- Inny 04_Zał 9 cz 3.zip
- Inny 05_Ogłoszenie o zamówieniu_08def9e7-fabc-2f55-68d1-700001d6b215.pdf
- Przedmiar Zał 9 cz 1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Bursztynowa droga.pdf
- Przedmiar Zał 9 cz 1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Bursztynowa kanalizacja deszczowa.pdf
- Przedmiar Zał 9 cz 1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Bursztynowa kanalizacja teletechniczna.pdf
- Przedmiar Zał 9 cz 1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Bursztynowa oświetlenie.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.02.13 Przekroje konstrukcyjne_PB-D-01A.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.02.13 Przekroje konstrukcyjne_PB-D-01B.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część III.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część II.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część I.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część IV.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/Rataje_PZT_plan-Ark2-19-08-2025.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/0. Projekt Budowlany/Rataje_PZT_plan-Ark3-19-08-2025.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/2024.11.06 PT.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-02.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04A.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04B.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04C.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-06.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-07.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-08.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-12.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/2024.11.06 PW.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-02.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04A_1500x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04B_1420x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04C_700x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04D_2200x841.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-06.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-07.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-08.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-12.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-16.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-17.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-18.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-19.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-20.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-21.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Opis - PW Kd 805 Rataje.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rataje_PW_SAN_plan-Ark2.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. G-2.1 Profil podłużny sieci gazowej_420x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-03 Zestawienie studni_1490x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-04 Zestawienie wpustów_1535x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-08 Schemat zabezpieczenia rurociagów_210x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-09 Schemat zabezpieczenia kabli_210x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.2 Profil podłużny Kd_2085x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.3 Profil podłużny Kd_1610x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.7 Profil podłużny Kd_1930x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.8 Profil podłużny Kd_2015x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. W-2.1 Profil podłużny sieci wod_420x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. W-3.2 Schemat montażowy HP2_210x297.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT-03 przekrój_v2-A3-000.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_opis.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_plan sytuacyjny-KT-01-000.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_plan sytuacyjny-KT-02-000.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E01-297x700.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E02-297x700.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E03-297x700.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E04-297x700.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E10-A3.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319 - OPIS-PW-v1.1.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/PZT-02_v2.pdf
- Projekt Zał 9 cz 1/7. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2024.08.06 - Plan orientacyjny - SOR-01.pdf
- STWiOR Zał 9 cz 1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża drogowa.pdf
- STWiOR Zał 9 cz 1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża elektryka .pdf
- STWiOR Zał 9 cz 1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża KD.pdf
- STWiOR Zał 9 cz 1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża KT.pdf
- Inny Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-TABELE MONTAŻOWE-OBW.S1.pdf
- Inny Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-TABELE MONTAŻOWE-OBW.S2.pdf
- Inny Zał 9 cz 1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-TABELE MONTAŻOWE-OBW.S3.pdf
- Inny Zał 9 cz 1/7. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2024.09.18 SOR 2a 1420x594_x3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP