Postępowanie zakończone 2026-07-24
Budowa drogi wraz z infrastrukturą techniczną w ul. Kusocińskiego w Oleśnicy na odcinku od ul. Rutkiewicz do skrzyżowania z ul. Bursztynową wraz ze skrzyżowaniem
Gmina Miasto Oleśnica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333436
- Zamawiający
- Gmina Miasto Oleśnica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 04_1_SWZ.docx
- SWZ 04_1_SWZ.pdf
- Wzór umowy 04_wzór umowy.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1.zip
- Inny 04_Zał_9_cz_2_Uzgodnienia.zip
- Inny 05_Ogłoszenie o zamówieniu_08dedda9-f1c2-3c72-6f5b-e70001d3e7b6.pdf
- Przedmiar 04_Zał_9_cz_1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Kusocińskiego do Bursztynowej - droga.pdf
- Przedmiar 04_Zał_9_cz_1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Kusocińskiego do Bursztynowej - elektr.pdf
- Przedmiar 04_Zał_9_cz_1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Kusocińskiego do Bursztynowej - kd.pdf
- Przedmiar 04_Zał_9_cz_1/10. Przedmiar/Przedmiar ul. Kusocińskiego do Bursztynowej - kt.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.02.13 Przekroje konstrukcyjne_PB-D-01A.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.02.13 Przekroje konstrukcyjne_PB-D-01B.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część III.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część II.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część I.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/2025.08.18 PB - część IV.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/Rataje_PZT_plan-Ark2-19-08-2025.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/0. Projekt Budowlany/Rataje_PZT_plan-Ark3-19-08-2025.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/2024.11.06 PT.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-02.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-03.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04A.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04B.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-04C.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-05.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-08.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-10.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-12.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/1. Projekt Techniczny/Rataje_PT_dro_D-13.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/2024.11.06 PW.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-02.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-03.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04A_1500x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04B_1420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04C_700x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-04D_2200x841.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-05.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-08.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-10.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-12.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-13.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-14.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-15.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/2. Projekt Wykonawczy Branży Drogowej/Rataje_PW_dro_D-21.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Opis - PW Kd 805 Rataje.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rataje_PW_SAN_plan-Ark2.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rataje_PW_SAN_plan-Ark3.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. G-2.1 Profil podłużny sieci gazowej_420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-03 Zestawienie studni_1490x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-04 Zestawienie wpustów_1535x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-06 Zestawienie odwodnienia liniowego_420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-07 Schemat montażu regulatorów przepływu_210x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-08 Schemat zabezpieczenia rurociagów_210x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-09 Schemat zabezpieczenia kabli_210x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.1 Profil podłużny Kd_2745x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-2.2 Profil podłużny Kd_2085x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-5.1 Zestawienie kaskad - na zew. st._420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. KD-5.2 Zestawienie kaskad - w st._420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/3. Projekt Wykonawczy Kanalizacji Deszczowej/Rys. W-2.1 Profil podłużny sieci wod_420x297.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_opis.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_plan sytuacyjny-KT-01-000.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT_plan sytuacyjny-KT-02-000.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E02-297x700.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E04-297x700.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-E10-A3.pdf
- Projekt 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319 - OPIS-PW-v1.1.pdf
- STWiOR 04_Zał_9_cz_1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża drogowa.pdf
- STWiOR 04_Zał_9_cz_1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża elektryka .pdf
- STWiOR 04_Zał_9_cz_1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża KD.pdf
- STWiOR 04_Zał_9_cz_1/6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych/2024.11.04 SST-branża KT.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1/4. Projekt Wykonawczy Kanału Technologicznego/KT-03 przekrój-A3.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-TABELE MONTAŻOWE-OBW.S2.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1/5. Projekt Wykonawczy Oświetlenia/2319-TABELE MONTAŻOWE-OBW.S4.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1/7. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2024.08.06 - Plan orientacyjny - SOR-01.pdf
- Inny 04_Zał_9_cz_1/7. Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2024.09.18 SOR 2a 1420x594_x3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasto Oleśnica
- Budowa drogi wraz z infrastrukturą techniczną w ul. Bursztynowej w Oleśnicy
- Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa drogi o nawierzchni utwardzonej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w ul. Stalowej i części ul. Motoryzacyjnej w Oleśnicy
- Przebudowa wraz z remontem i zmianą sposobu użytkowania części piwnic i parteru budynku ratusza miejskiego w Oleśnicy
- Opracowanie ekspertyzy technicznej przeciwpożarowej wraz z projektem budowlanym dostosowania do wymagań ppoż. dla budynków Urzędu Miasta Oleśnica