WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Budowa oświetlenia w miejscowościach Milicz, Sułów, Grabownica, Ruda Milicka, Tworzymirki, na terenie gminy Milicz

Gmina Milicz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334749
Zamawiający
Gmina Milicz
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ BUDOWA OŚWIETLENIA w m. MILICZ, SUŁÓW, GRABOWNICA, RUDA MILICKA, TWORZYMIRKI GM 10072026-sig.pdf
  • Wzór umowy Umowa Przetarg Oświetlenie - CZĘŚCI I, II, III, IV, V i VI do weryfikacji - ZAŁ. NR 10 DO SWZ-sig.pdf
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU BUDOWA OŚWIETELNIA WE WSKAZANYCH MIEJSCOWOŚCIACH _ NA TERENIE GMINY MILICZ 10072026.pdf
  • Inny Grabownica 99_4.zip
  • Inny Milicz dz 7, AM27.zip
  • Inny Ruda Milicka 184_11.zip
  • Inny Sułów 523.zip
  • Inny Sułów 53_11.zip
  • Inny SWZ BUDOWA OŚWIETLENIA w m. MILICZ, SUŁÓW, GRABOWNICA, RUDA MILICKA, TWORZYMIRKI GM 10072026.docx
  • Inny Tworzymirki 141_1.zip
  • Przedmiar Grabownica 99_4/PR Oświetlenie Grabownica.pdf
  • STWiOR Grabownica 99_4/STWIORB Oświetlenie Grabownica.pdf
  • Inny Grabownica 99_4/PB Oświetlenie Grabownica.pdf
  • Inny Grabownica 99_4/PW Oświetlenie Grabownica.pdf
  • Inny Grabownica 99_4/zaświadczenie brak sprzeciwu Grabownica.pdf
  • Przedmiar Milicz dz 7, AM27/PR Milicz dz 7 AM27.pdf
  • STWiOR Milicz dz 7, AM27/SST Milicz dz 7 AM-27.pdf
  • Inny Milicz dz 7, AM27/PB Milicz dz 7 AM 27.pdf
  • Inny Milicz dz 7, AM27/PW Milicz dz 7 AM-27.pdf
  • Inny Milicz dz 7, AM27/zaświadczenie brak sprzeciwu Kobiałka.pdf
  • Przedmiar Ruda Milicka 184_11/PR Oświetlenie Ruda Milicka 184_11.pdf
  • STWiOR Ruda Milicka 184_11/STWIORB Oświetlenie Ruda Milicka 184_11.pdf
  • Inny Ruda Milicka 184_11/PB Oświetlenie Ruda Milicka 184_11.pdf
  • Inny Ruda Milicka 184_11/PW Oświetlenie Ruda Milicka 184_11.pdf
  • Inny Ruda Milicka 184_11/Zaświadczenie brak sprzeciwu Ruda Milicka 184_11.pdf
  • Przedmiar Sułów 53_11/PR Sułów Ogrodowa 53_11.pdf
  • STWiOR Sułów 53_11/STWIORB Oświetlenie Sułów 53_11.pdf
  • Inny Sułów 53_11/PB Oświetlenie Sułów 53_11.pdf
  • Inny Sułów 53_11/PW Oświetlenie Sułów 53_11.pdf
  • Inny Sułów 53_11/zaświadczenie brak sprzeciwu Sułów dz 53_11.pdf
  • Przedmiar Sułów 523/PR Sułów 523.pdf
  • STWiOR Sułów 523/STWIORB Oświetlenie Sułów 523.pdf
  • Inny Sułów 523/PB Oświetlenie Sułów 523.pdf
  • Inny Sułów 523/PW Oświetlenie Sułów 523.pdf
  • Inny Sułów 523/zaświadczenie brak sprzeciwu Sułów 523.pdf
  • Przedmiar Tworzymirki 141_1/PR Oświetlenie Tworzymirki.pdf
  • STWiOR Tworzymirki 141_1/STWIORB Oświetlenie Tworzymirki.pdf
  • Inny Tworzymirki 141_1/PB Oświetlenie Tworzymirki.pdf
  • Inny Tworzymirki 141_1/PW Oświetlenie Tworzymirki.pdf
  • Inny Tworzymirki 141_1/zaświadczenie brak sprzeciwu Tworzymirki.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Milicz