Postępowanie zakończone 2026-08-25
BUDOWA, PRZEBUDOWA I REMONT DRÓG NA TERENIE GMINY MILICZ
Gmina Milicz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382569
- Zamawiający
- Gmina Milicz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kaszowo pod Miliczem, pow. milicki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ BUDOWA PRZEBUDOWA I REMONT DRÓG NA TERENIE GMINY MILICZ 07082026-sig.pdf
- Wzór umowy PROJEKT UMOWY NA BUDOWĘ DRÓG w KASZOWIE p. MILICZEM (CZ. I) PRZEBUDOWA ul. PRZEMYSŁOWEJ (CZ. II) - Zał. nr 10 do SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BUDOWA, PRZEBUD_ REMONT DRÓG NA TERENIE GM 07082026.pdf
- Inny dokumentacja Przemysłowa.zip
- Inny dokumentacja Pułaskiego.zip
- Inny dokumentacja Słączno.7z
- Inny KASZOWO ETAP 1 dokumentacja.zip
- Inny PROJEKT UMOWY na Przebud_ drogi w m. SŁĄCZNO oraz REMONT ul. PUŁASKIEGO w Miliczu - Zał. nr 10 do SWZ (003)-sig.pdf
- Inny SWZ BUDOWA PRZEBUDOWA I REMONT DRÓG NA TERENIE GMINY MILICZ 07082026.docx
- Przedmiar dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PR_KD_MILICZ.pdf
- Przedmiar dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/PR KD Przemysłowa Milicz 2026-08-05.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PR_DROGI_ul.Przemysłowa_Milicz.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PROJEKT KD_ul.Przemysłowa_Milicz.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PROJEKT ORD_ul.Przemysłowaw Miliczu.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PROJEKT TECHNICZNY_DROGI_ul.Przemysłowa_Milicz.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/PB-W_ul.Przemysłowa część 2 w Miliczu_DROGI.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/Przemysłowa_Etap2_projekt_ORD.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/PW_PRZEM_2_SCALONE.pdf
- Projekt dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/ul.Przemysłowa_Milicz_zieleń.pdf
- STWiOR dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/SST_drogi-ul.Przemysłowa w Miliczu.pdf
- STWiOR dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/SST_KD_ul.Przemysłowa w Miliczu.pdf
- STWiOR dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/SST_PRZEM_2_SCALONE.pdf
- Inny dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PR_KD_MILICZ.ath
- Inny dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 350m/PR_ul.Przemysłowa w Miliczu.ath
- Inny dokumentacja Przemysłowa/dokumentacja odc. 80m/PR_ul.Przemysłowa część 2 w Miliczu_DROGI.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiar/PRZEDMIAR P26-000215 droga Pułaskiego Milicz.ath
- Przedmiar 5. Przedmiar/PRZEDMIAR P26-000215 droga Pułaskiego Milicz.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/1.1. Dokumentacja techniczna Powiat.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/1.2. Dokumentacja techniczna Wojewoda.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/4.2. Zał. do uzgodnienia GDDKiA.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczy/Projekt wykonawczy.pdf
- STWiOR 3. STWiORB/STWiORB.pdf
- Inny 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/2. Uzgodnienie Gmina.pdf
- Inny 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/3. Oświadczenie Gminy ws. SOR.pdf
- Inny 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/4.1. Uzgodnienie GDDKiA.pdf
- Inny 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/5. Uzgodnienie WUOZ.pdf
- Inny 1. Dokumentacja techniczna na zgłoszenie/6. Zaświadczenie Starostwa.pdf
- Inny 4. Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna.pdf
- Przedmiar dokumentacja oświetlenie Słączno/PR - oświetlenie Słączno dz 179_1.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót Słączno.pdf
- Projekt Materiały go zgłoszenia/Dokumentacja techniczna.pdf
- Projekt Materiały go zgłoszenia/Uzgodnienie Powiat Milicki.pdf
- Projekt Projekt SOR/Projekt SOR.pdf
- Projekt Projekt wykonawczy/Opis_PW.pdf
- Projekt Projekt wykonawczy/Tytułówka_PW.pdf
- STWiOR dokumentacja oświetlenie Słączno/STWIORB oświetlenie Słączno dz 179_1.pdf
- STWiOR STWiORB/Branża drogowa - SST - Słączno.pdf
- STWiOR STWiORB/Tytułówka_STWiORB (1).pdf
- Inny dokumentacja oświetlenie Słączno/PB oświetlenie Słączno dz 179_1.pdf
- Inny dokumentacja oświetlenie Słączno/PW oświetlenie Słączno dz 179_1.pdf
- Inny Materiały go zgłoszenia/Uzgodnienie Gmina Milicz.pdf
- Inny Materiały go zgłoszenia/Uzgodnienie WUOZ.pdf
- Inny Materiały go zgłoszenia/Zaświadczenie o braku sprzeciwu.pdf
- Inny Projekt SOR/Uzgodnienie SOR Słączno.pdf
- Inny Projekt SOR/Zatwierdzenie projektu SOR.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PCh-01-PCh-01_ark 1-000.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PCh-01-PCh-01_ark 2-000.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PN-01-PN-01-000.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PO-01-PO-01-000.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PP-01-PP-01-000.pdf
- Inny Projekt wykonawczy/PS-01-PS-01_ark1-000.pdf
- Przedmiar KD/PR_KASZ_SANIT_ETAP_I_CAŁOŚĆ.pdf
- Przedmiar OŚWIETLENIE/KASZOWO_przedmiar_ETAP-1.PRD.ATH
- Przedmiar OŚWIETLENIE/PI_Kaszowo-ETAP1.pdf
- Projekt DROGI/PROJEKT TECHNICZNY_BRANŻA DROGOWA_KASZOWO POD MILICZEM-ETAP 1.pdf
- Projekt KASZOWO ETAP 1_ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY_2.pdf
- Projekt KASZOWO ETAP 1_OPINIE-UZGODNIENIA_4.pdf
- Projekt KASZOWO ETAP 1_PZT_1.pdf
- Projekt KD/PW_KASZ_SANIT_ETAP_I_CAŁOŚĆ.pdf
- Projekt ORD/PROJEKT ORD_KASZOWO POD MILICZEM.pdf
- Projekt OŚWIETLENIE/ACAD-PZT_KASZOWO POD MILICZEM_v2 — ETAP I_B-PZT.pdf
- Projekt OŚWIETLENIE/PT_Kaszowo-ETAP1.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ZUD PROTOKÓŁ/KASZOWO POD MILICZEM_6630.134.2025.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ZUD PROTOKÓŁ/Odpis protokołu 6630.134.2025.pdf
- STWiOR DROGI/SST -Kaszowo pod Miliczem_branża drogowa.pdf
- STWiOR KD/SST_KASZ_SANIT_ETAP_I_CAŁOŚĆ.pdf
- STWiOR OŚWIETLENIE/SST_Kaszowo.pdf
- Inny DROGI/PR KASZOWO POD MILICZEM-ETAP 1_DROGI.ath
- Inny DROGI/PR_KASZOWO POD MILICZEM_ETAP 1_DROGI.pdf
- Inny KASZOWO ETAP 1_PLAN BIOZ_3.pdf
- Inny KD/PR_KD_KASZOWO_MILICZ_etap 1.ath
- Inny OŚWIETLENIE/E02_ Schemat oświetlenia_2-9.pdf
- Inny OŚWIETLENIE/E03_ szafka oświetleniowa-23_SO2.pdf
- Inny UZGODNIENIA/Decyzja wodnoprawna z Wód Polskich_Kaszowo pod Miliczem.pdf
- Inny UZGODNIENIA/Opinia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków_Kaszowo.pdf
- Inny UZGODNIENIA/Postanowienie RDiOŚ o braku sprzeciwu_Kaszowo.pdf
- Inny UZGODNIENIA/WP_TAURON.pdf
- Inny UZGODNIENIA/WT PGK DOLINA BARYCZY_Rozbudowa sieci wodociągowej.pdf
- Inny UZGODNIENIA/Zaświadczenie o ostateczności decyzji wodno_prawnej_Kaszowo.pdf
- Inny UZGODNIENIA/Zatwierdzenie ORD.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Milicz
- REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W DUNKOWEJ
- Budowa oświetlenia w miejscowościach Milicz, Sułów, Grabownica, Ruda Milicka, Tworzymirki, na terenie gminy Milicz
- MODERNIZACJA GMINNEGO MAGAZYNU OLiOC W MILICZU
- REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W DUNKOWEJ
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Niesułowice