Postępowanie zakończone 2026-09-02
Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Słone w Kudowie-Zdroju
Gmina Kudowa-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396818
- Zamawiający
- Gmina Kudowa-Zdrój
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Kudowa-Zdrój, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar.zip
- SWZ IR.271.1.14.2026 SWZ - Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Słone w Kudowie-Zdroju.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Istotne postanowienia umowy IPU (Wzór umowy).pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu - 08defd1f-f563-b97f-68d1-700001d6c8ab.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Słone w Kudowie-Zdroju.docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia.zip
- Przedmiar Przedmiar/Przedmiar 200-377 v2.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/1_STRONA_TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/2_OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/4_Rys. 2.1 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/5_Rys. 2.2 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/6_Rys. 2.3 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/8_Rys. 4 Profil.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PZT - zakres wykonania zadania.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/3_Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/PW DROGOWY1/PW - całość/7_Rys. 3 Przekrój.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/10. D-020002 humus.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/11. D-040000- podbudowy .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/12. D-040101 - korytkowanie .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/13. D-040400- podbudowa z kruszyw .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/14. D-040402-Podbudowa i umocnione podłoże z kruszyw stabilizowanych mechanicznie.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/15. D-040102 PODBUDOWA STABILIZOWANA CEMENTEM.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/16. D-050000 NAWIERZCHNIA (1).pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/17. D-040301 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/18. D-050305b nawierzchnia z betonu asfalotowego.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/19. ROBOTY DODATKOWE.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/1_STRONA_TYTUŁOWA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/20. D-100101 humusowanie.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/21. D-060301a_pobocze utwardzone kruszywem.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/22. D-100101a- Zabezpieczenie sieci uzbrojenia podziemnego i regulowanie włazów i studni .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/23. D-070201 oznakowanie pionowe.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/2. Spis treści.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/3. D-000000 WYMAGANIA OGÓLNE .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/4. D-010000 ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/5. D-010101- odtworzenie trasy i punktów wysokościowych .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/6. D-010204a rozbiórki .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/7. D-02.00.00 ROBOTY ZIEMNE.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/8. D-020001- Roboty ziemne .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/9. D-020101- wykonanie wykopów .pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamównienia/STWIORB/pdfjoiner (1).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP