Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Słone 33 w Kudowie-Zdroju
Gmina Kudowa-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401593
- Zamawiający
- Gmina Kudowa-Zdrój
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Kudowa-Zdrój, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar , Słone 33 , Kudowa Zdrój.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ- STWIORB.zip
- SWZ IR.271.1.15.2026_SWZ-Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Słone 33 w Kudowie-Zdroju.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - istotne postanowienia umowy IPU (wzór umowy).pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu - 08deff50-d500-329f-68d1-700001aea777.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ- Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Słone 33 w Kudowie-Zdroju.docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia/PAB_Slone33.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia/PT_Slone33.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia/ZL_Slone33.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ- STWIORB/Słone 33-STWiOR.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP