Postępowanie zakończone 2026-07-17
Budowa studni głębinowej w miejscowości Jankowa m. Cieszków
GMINA CIESZKÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317400
- Zamawiający
- GMINA CIESZKÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ FZ.271.1.5.2026 SWZ Budowa studni w Jankowej.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Wzór umowy (FZ.271.1.5.2026).docx
- Formularz Zalacznik_nr_1 formularz ofertowy (FZ.271.1.5.2026).doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu FZ.271.1.5.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie 125.1 Pzp (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny Załącznik nr 3 - wykaz robót budowlanych (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadcz. Wykonawcy wspólnie - oświadczenie 117.4 Pzp (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny Załącznik nr 6 - oświadczenie podmiotu udostępniającego (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny załącznik nr 7 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY w związku z agresją na Ukrainę (FZ.271.1.5.2026).doc
- Inny Załącznik nr 8 - oświadczenie grupa kapitałowa (FZ.271.1.5.2026).docx
- Inny zał. nr 10 dokumentacja projektowa.zip
- Projekt dokumentacja projektowa/_Jankowa PRG na studnię_POP-1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/decyzja studnia Jankowa nowa.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP