Postępowanie zakończone 2026-07-09
„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”
GMINA CIESZKÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308387
- Zamawiający
- GMINA CIESZKÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ FZ.271.1.7.2026 SWZ Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Wzór umowy.docx
- Formularz Zalacznik_nr_1 formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu FZ.271.1.7.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie 125.1 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 3 - wykaz rb potwierdzaj ących spełnienie warunku udziału.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadcz. Wykonawcy wspólnie - oświadczenie 117.4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 6 - oświadczenie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny załącznik nr 7 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY w związku z agresją na Ukrainę.doc
- Inny Załącznik nr 8 - oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/Droga w m TRZEBICKO gm Cieszkow przedmiar.pdf
- Projekt zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PROJEKTU ZAGOSPODAROWANIA TERENU 18.05.2026.pdf
- STWiOR zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT Trzebicko.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/OPINIE i Uzgodnienia.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/plot.log
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 1 -Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 2 -Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 3-Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 4-Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 5-Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/PROJEKT PDF/PZT Trzebicko rys 6-Model.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/DWUOZ/Decyzja DWUOZ Trzebicko.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/DWUOZ/SKM_C224e26031716030.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/DWUOZ/SKM_C224e26031716040.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/DWUOZ/UG Cieszków-Trzebicko (1).pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/ORANGE/2602170153_PZT--MAPA_OUT.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/ORANGE/ulotka_Dobre_Praktyki_2025.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Tauron/4334_Trzebicko_warunki_techniczne_usuniec/4334_P_pismo1.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Tauron/4334_Trzebicko_warunki_techniczne_usuniec/4334 _P_Trzebicko droga obostrz SN Warunki techniczne usunięcia kolizji.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Tauron/4334_Trzebicko_warunki_techniczne_usuniec/4334_P_Trzebicko obostrzenia SN.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Tauron/Uzgodnienie/212.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Tauron/Uzgodnienie/212-PZT Trzebicko 08.03.2026 do uzgodnień Tauron.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Uzgodnienie gmina i wodociagi.pdf
- Inny zał. nr 10 Dokumentacja projektowa/UZGODNIENIA/Wody Polskie opinia/Opinia Wody Polskie Trzebicko.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP