Postępowanie zakończone 2026-08-31
Modernizacja budynku z przeznaczeniem na magazyn Obrony Cywilnej, Ochrony Ludności i przeciwpowodziowy w Ścinawie
GMINA ŚCINAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390978
- Zamawiający
- GMINA ŚCINAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ścinawa, pow. lubiński, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Scinawa_RB_przedmiar.ath
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Scinawa_RB_przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B10.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B11.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B12.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B13.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B15.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B16.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B1.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B3.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B4.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B5.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B6.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B7.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B8.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/B9.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/opis PZT_-PAB_5.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZT.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWIOR-1.pdf
- SWZ SWZ nr IR.271.15.2026 — załączniki nr 1-7.docx
- Wzór umowy Wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/scinawa mdcp.jpg
- Inny SWZ nr IR.271.15.2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA ŚCINAWA
- Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”
- Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”