Postępowanie zakończone 2026-08-19
Przebudowa ul. Wiosennej w Ścinawie polegająca na budowie opasek utwardzonych w ramach zadania pn.: „Budowa chodników na ul. Wiosennej i na ul. Lipowej w Ścinawie”
GMINA ŚCINAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377195
- Zamawiający
- GMINA ŚCINAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ścinawa
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/przedmiar — strona wschodnia.xlsx
- Projekt Dokumentacja projektowa/PZRB_ŚCINAWA_WIOSENNA_OPASKI (1).pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWiORB_opaski_Wiosenna_etap_III.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWiORB_opaski_Wiosenna_etap_II.pdf
- SWZ SWZ nr IR.271.16.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/DAN.6743.554.2025_zaswiadczenie-sig.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Uzgodnienia/Orange.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Uzgodnienia/TAURON mapa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Uzgodnienia/TAURON.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - 7 do SWZ - FO, Oświadczenia, Wykazy.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP