Postępowanie zakończone 2026-07-29
MODERNIZACJA GMINNEGO MAGAZYNU OLiOC W MILICZU
Gmina Milicz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336276
- Zamawiający
- Gmina Milicz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ MODERNIZACJA GMINNEGOMAGAZYNU OLIOC W MILICZU 10072026.docx
- Wzór umowy UMOWA (PROJEKT) - ZAŁ NR 10 DO SWZ MAGAZYN OLICO 10072026-sig.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja.zip
- Inny SWZ MODERNIZACJA GMINNEGOMAGAZYNU OLIOC W MILICZU 10072026-sig.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/10. Elewacje - projektowane.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/11. Rzut parteru - projektowany.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/12. Przekrój A-A - projektowany.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/13. Rzut połaci dachu - projektowany.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/14. Opis elektryka.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/15. Instalacja elektryczna parteru.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/16. Instalacja odgromowa połaci dachu.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/17. Instalacja teletechniczna parteru.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/1. strona tytułowa PT.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/2. Zawartość opracowania PT.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/3. PZT.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/4. Opis techniczny.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/6. Elewacje - inwentartyzacja.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/7. Rzut parteru - inwentartyzacja.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/8. Przekrój A-A - inwentartyzacja.pdf
- Projekt 1. Projekt PT/9. Rzut połaci dachu - inwentartyzacja.pdf
- Projekt 3. Specyfikacja techniczna/Specyfikacja techniczna MAGAZYN OLIOC.pdf
- Inny 1. Projekt PT/5. Ekspertyza - ocena stanu technicznego.pdf
- Inny 2. Przedmiar robót/Magazyn OLIOC - PRD.ath
- Inny 2. Przedmiar robót/Magazyn OLIOC - PRD.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Milicz
- BUDOWA, PRZEBUDOWA I REMONT DRÓG NA TERENIE GMINY MILICZ
- REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W DUNKOWEJ
- Budowa oświetlenia w miejscowościach Milicz, Sułów, Grabownica, Ruda Milicka, Tworzymirki, na terenie gminy Milicz
- REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W DUNKOWEJ
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Niesułowice