WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Modernizacja obiektu lekkoatletycznego "Dolny Śląsk dla królowej sportu" przy ulicy Wiosennej w Złotoryi

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410976
Zamawiający
GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
Główny kod CPV
45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
Miejsce wykonania robót
Złotoryja, pow. złotoryjski, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ nr 1-4.zip
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ.zip
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załączniki nr 2, 2A do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załączniki nr 2, 2A do SWZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załączniki nr 3, 3A do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załączniki nr 3, 3A do SWZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 1 do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 1 do SWZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4A do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4A do SWZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4B do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4B do SWZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4 do SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ 1-4/Załącznik nr 4 do SWZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.pdf
  • Inny Zestawienie RF.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/branża elektryczna/Projekt budowlano - wykonawczy.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/branża elektryczna/Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część opisowa.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/PZT oświetlenie terenu boiska/Opis tech. Modern. Boiska Wiosenna.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 OPZ/Załącznik nr 6 OPZ.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/STWiOR/STWiOR - 1 (budowlana).pdf
  • STWiOR Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/STWiOR/STWiOR - 3 (elektryczna).pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0990.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0991.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0992.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0993.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0994.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0995.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0996.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0997.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0998.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_0999.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1001.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1002.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1003.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1004.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1005.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1006.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1007.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1008.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1009.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1011.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1012.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1013.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1014.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1015.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1016.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1017.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1018.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/IMG_1019.jpg
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Dokumentacja zdjęciowa/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/branża elektryczna/Rysunki E2 , E3 , E4.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A5.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A6.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A7.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/część rysunkowa/rysunek nr A8.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Projekt budowlany/zał. 1 - zestawienie powierzchni.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/PZT oświetlenie terenu boiska/Rys. E01 .pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/PZT oświetlenie terenu boiska/Rys. E02.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/PZT oświetlenie terenu boiska/Rys. E03.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 OPZ/Zestawienie robót.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP