WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17

ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

Gmina Środa Śląska

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417002
Zamawiający
Gmina Środa Śląska
Główny kod CPV
45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
Miejsce wykonania robót
Środa Śląska, pow. średzki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ I - Instrukcja dla Wykonawców 01092026.pdf
  • Wzór umowy SWZ III - Projekt Umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ II - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park.zip
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack.zip
  • Inny Zadanie 3 - Oświetlenie i monitoring.zip
  • Inny Załączniki edytowalne SWZ I.zip
  • Projekt Zadanie 1 - Dirt Park/Projekt Techniczny - DIRT ŚRODA ŚL..docx (2).pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Karty techniczne/KT 01 - Ławka.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Karty techniczne/KT 02 - Kosz na śmieci.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Karty techniczne/KT 03 - Stojak rowerowy.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Karty techniczne/KT 04 - Tablica informacyjna.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/E1 - Rampa startowa.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/E2 - Rampa startowa.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P10 - Skocznia.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P11 - Mulda H40.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P12 - Double.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P13 - Mulda H50.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P14 - Banda - wallride.pdf
  • Inny Zadanie 1 - Dirt Park/Rysunki/P1 - Skocznia.pdf
  • Projekt Zadanie 2 - Pumptrack/Część rysunkowa/PZT Pumptrack.pdf
  • Projekt Zadanie 2 - Pumptrack/Projekt Techniczny PUMPTRACK Środa Śląska.pdf
  • Projekt Zadanie 2 - Pumptrack/Specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych - Pumptrack.pdf
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Część rysunkowa/Przekrój przez utwardzenie Pumptrack Środa Śląska
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Część rysunkowa/Środa Śląska PUMPTRACK.dwg
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Część rysunkowa/Wizualizacje elementów składowych toru pumptrack.pdf
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Karty materiałowe/Karta-techniczna-kosz.pdf
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Karty materiałowe/Karta-techniczna-lawka-primario.pdf
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Karty materiałowe/Karta-techniczna-stojak-rowerowy.pdf
  • Inny Zadanie 2 - Pumptrack/Karty materiałowe/Regulamin toru pumptrack - propozycja rozszerzona (5) (3) (2).docx
  • Projekt Zadanie 3 - Oświetlenie i monitoring/PFU - Zadanie 3 - Monitoring.pdf
  • Inny Zadanie 3 - Oświetlenie i monitoring/KT 05 Oprawa oświetleniowa.pdf
  • Inny Zadanie 3 - Oświetlenie i monitoring/Mapa - Środa Śląska - oświetlenie i monitoring.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 IDW - Formularz ofertowy.doc
  • Inny Załącznik nr 1a - Formularz cenowy.doc
  • Inny Załącznik nr 2a IDW.doc
  • Inny Załącznik nr 2b IDW.doc
  • Inny Załącznik nr 3 IDW.doc
  • Inny Załącznik nr 4 IDW.doc
  • Inny Załącznik nr 5 IDW.doc
  • Inny Załącznik nr 6 IDW - Wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik nr 7 IDW - Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 8 IDW - Wizja.doc
  • Inny Załącznik nr 9 IDW.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP