WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-30

Nadzór inwestorski nad Budową ścieżek rowerowych na terenie Miasta Złotoryja, Przebudową skrzyżowania DW ul. Legnickiej - etap I i remontem nawierzchni jezdni DW ul. Legnickiej w Złotoryi

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302271
Zamawiający
GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Ogłoszenie UZP Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 1-4 a,b do SWZ.docx
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1.zip
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3.zip
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4.zip
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5.zip
  • Inny Załacznik nr 7 - Mapa orientacyjna.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/OPIS Zgłoszenie.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Standardy prac na drzewach/SODIZ.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/TOM II - PROJEKT TECHNICZY-WYKONAWCZY.1.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/01-01 Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/01-02 Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/01-03 Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/02-01 Profil sieci KD.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-01 Wpust_deszczowy_DN450.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-02 Studnia_DN1000.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-03 wylot przykanalika DN160.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-04_Schemat wylotu_wzdluz_rowu.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-05 Zabezpieczenie_kolizji_kable.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-06 Zabezpieczenie_kolizji_rurociagi.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/03-07_Scheamt_posadowienia_kanalow.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/TOM III - PROJEKT TECHNICZY-WYKONAWCZY.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE v4.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.2 - KOLIZJE ELEKTROENERGETYCZNE/TOM IV.2 - KOLIZJE ELEKTROENERGETYCZNE.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/TOM IX - DROGI.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/TOM IX - Kanalizacja Deszczowa.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/TOM IX - Oświetlenie Drogowe.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/TOM IX - Przebudowa kablowych lini elektroenergetycznych.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/TOM IX - Zabezpieczenie Sieci Teletechnicznej.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VI - WYCINKA+PRZESADZANIE/TOM VI - PLAN WYCINKI + PRZESADZENIE.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/Rys.TT01 Plan sytuacyjny - zabezpieczenie siecii.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/Rys.TT02 Plan sytuacyjny - zabezpieczenie sieci.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/Rys.TT04 Przekrój zabezpieczenia - rura ochronna dwudzielna.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/TOM V - Branża Teletechniczna - Zabezpieczenie sieci OPL.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/1_DolnoślaskiUrządWojewódzkiWrocław_zgłoszenie_16072024.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS D-1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU v2.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS D-2.1 PROFIL PODŁUŻNY CPR.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS D-2.2 PROFIL PODŁUŻNY ROWOW DROGOWYCH.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS D-3 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS D-4 SCHEMAT ZARUROWANIA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS E-1 SCHEMAT OSWIETLENIA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS - Orientacja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS S-1 PROFILE KANALIZACJI DESZCZOWEJ.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS S-2 SCHEMAT WYLOTU.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS S-3 SCHEMAT PRZYKANALIKA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS T-1 ZABEZBIECZENIE RURĄ OCHRONNĄ.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/RYS T-2 ZABEZBIECZENIE ŁAWĄ BETONOWĄ.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/ETAP I - ZGLOSZENIE/ZAŁACZNIK NR 1 DOKUMENTY FORMALNO - PRAWNE.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Geologia/OPINIA GEOTECHNICZNA_ZLOTORYJA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Geologia/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Koncepcja przebudowy sieci wodociągowej - RPK/Koncepcja dla etapu 1 od Stihla.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Oznakowanie tras rowerowcyh/Uchwała + wytyczne.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Prawomocne zgłoszenie wykonania robót.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Standardy prac na drzewach/ID_standardyPnDiWichO_podglad.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Standardy prac na drzewach/SCiPD.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-0 Orientacja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-1.2 PLAN SYTUACYJNO - WYSOKOSCIOWY - ETAP II.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-2.2 Profil podłuzny ciagu pieszo - rowerowego ETAP II.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-2.3 Profile podłużne rowów drogowych.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-3.1 Przekroje konstrukcyjne.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-3.2 Przekroje konstrukcyjne.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-3.3 Przekrój w miejscu gazu.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-3.4 Szczegóły konstrukcyjne.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-4 Schemat Zarurowania Rowu.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.1.1 Przekroje poprzeczne km 0+000 - 0+340.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.1.2 Przekroje poprzeczne km 0+350 - 0+620.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.1.3 Przekroje poprzeczne - zatoki autobusowe.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.1.4 Przekroje poprzeczne -zatoka autobusowa i row RD1.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.1.5 Przekroje poprzeczne -zatoka autobusowa i chodnik.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.2.1 Przekroje poprzeczne km 0+648.87 - 0+916.50.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.2.2 Przekroje poprzeczne km 0+925.00 - 1+181.26.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-5.3 Przekroje poprzeczne-zatoki autobusowe - Etap II.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rys.D-6.2 PLAN TYCZENIA - Etap II.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rysunek1.dwl
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Rysunek1.dwl2
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM II - DROGI/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM III - KANALIZACJA DESZCZOWA/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/Rys. E-1.1. Plan Sytuacyjny Oswietlenia Drogowego.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/Rys. E-1.2. Plan Sytuacyjny Oswietlenia Drogowego.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/Rys. E-2. Schemat Jednokreskowy.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/RYS - Orientacja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.1 - OŚWIETLENIE DROGOWE/UZG. INSTR BEZP. ul. Legn.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.2 - KOLIZJE ELEKTROENERGETYCZNE/Rys E-1 - PZT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.2 - KOLIZJE ELEKTROENERGETYCZNE/RYS - Orientacja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IV - ELEKTROENERGETYKA/TOM IV.2 - KOLIZJE ELEKTROENERGETYCZNE/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM IX - SPECYFIKACJE TECNICZNE/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Opis DORv2.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/ORIENTACJA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/RYS D-3.1 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Rys. DOR1.1 - Plansza wynikowa DOR .pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Rys. DOR1.2 - Plansza wynikowa DOR .pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Rys. DOR2.1 - Marszałek.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Rys. DOR2.2 - Marszałek.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/5371.04.2025 Złotoryja Legnicka DW 364.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/DSDiK_Opinia pozytywna DOR_020425.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/Komenda Wojewódzka Policji_Opinia pozytywna DOR z uwagami_260225.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/KWP pismo przewodnie_260225.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/Opinia dla projektu DOR ul. Legnickiej - etap II.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/Starostwo Złotoryja_Opinia pozytywna DOR_260225.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Uzgodnienia/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VII - DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/Zatwierdzenie DOR - Marszałek.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VIII - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/Opis TOR.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VIII - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/ORIENTACJA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VIII - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/plot.log
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VIII - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/RYS. TOR 1- KONCEPCJA TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VI - WYCINKA+PRZESADZANIE/Rys. W-1 PLAN WYCINKI – INWENTARYZACJA DENDROLOGICZNA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VI - WYCINKA+PRZESADZANIE/Rys. W-2 PLAN WYCINKI – INWENTARYZACJA DENDROLOGICZNA.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM VI - WYCINKA+PRZESADZANIE/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/Rys.TT03 Przekrój zabezpieczenia - łupina pokrywowa.pdf
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/TOM V - TELETECHNIKA/Thumbs.db
  • Inny Załacznik nr 6a - Dokumentacja zakres nr 1/Zgłoszenie - Legnicka odc. IIB.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Opis PB_Złotoryja.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/PT_Złotoryja_opis.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM III PW SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ/TOM_III_PW_Odwodnienie.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/Opis PW_tom2_Złotoryja.pdf
  • Projekt Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM IV PW BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW_elektryka_złotoryja.pdf
  • STWiOR Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM IX STWiORB/Tom_9_STWiORB_Złotoryja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/PGWWP - Brak sprzeciwu.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.1_lokalizacja.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.2_PZT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.3_przekroje.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.4.1_profil.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.4.2_profil.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Ia, Ib, Ic PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys.4.3_profil.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/1_lokalizacja_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/2_PZT_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/3_przekroje_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/4.1_PROFIL_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/4.2_PROFIL_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM Id PROJEKT TECHNICZNY/4.3_PROFIL_PT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM III PW SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ/Rys.1 PZT.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM III PW SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ/Rys.2 Profile sieci kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM III PW SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ/Rys.3 Schemat studni kanalizacyjnych DN1000.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM III PW SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ/Rys.4 Schemat wpustu deszczowego.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/1_lokalizacja_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/2_PZT_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/3_PRZEKROJE_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/4.1_PROFIL_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/4.2_PROFIL_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM II PW BRANŻA DROGOWA/4.3_PROFIL_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM IV PW BRANŻA ELEKTRYCZNA/ele_E1.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM IV PW BRANŻA ELEKTRYCZNA/ele_E2.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/lokalizacja-tor.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/tor_2.1a.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/tor_2.1b.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/tor_2.2.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/tor_2.3.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM VI PROJEKT TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/TOR_ZŁOTORYJA_OPIS.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM V PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/1_lokalizacja_zlotoryja_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM V PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/2_DOR_zlotoryja_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/TOM V PROJEKT DOCELOWEJ ORGANIZACJI RUCHU/DOR_zlotoryja_PW.pdf
  • Inny Załacznik nr 6b - Dokumentacja zakres nr 2 i 3/Zgłoszenie budowy.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/12. Podbudowa z betonu asfaltowego wg WT-1 i WT-2.docx
  • STWiOR Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/13. OZNAKOWANIE PIONOWE.docx
  • STWiOR Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/6. NAWIERZCHNIA Z MIESZANKI MASTYKSOWO-GRYSOWEJ (SMA)-11.08.2025.docx
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/0. STRONA TYTUŁOWA.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/10. PODBUDOWA Z GRUNTU STABILIZOWANEGO CEMENTEM.docx
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/11. WARSTWA ŚCIERALNA Z BETONU ASFATOWEGO.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/14. OZNAKOWANIE POZIOME.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/15.Ustawienie krawężników betonowych.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/16. Nawierzchnia z kostki betonowej.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/17. Obrzeża betonowe.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/18. SŁUPKI PROWADZĄCE.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/19. Wpusty.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/1. WYMAGANIA OGÓLNE DROGOWE.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/2. FREZOWANIE NAWIERZCHNI NA ZIMNO.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/3. PODBUDOWA, NAWIERZCHNIA ZJAZDÓW Z MIESZANKI KAMIENNEJ, FREZU,.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/4. OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/5. WARSTWA WIĄŻĄCA I WYRÓWNAWCZA Z BETONU ASFALTOWEGO.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/7. NAPRAWA POBOCZY.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/8. KORYTO WRAZ PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/9. ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.doc
  • Inny Załącznik nr 6c - Dokumentacja zakres nr 4/Specyfikacja Techniczna/Thumbs.db
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/Opis DOR.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/Rys DOR1 - Docelowa organizacja ruchu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/Rys PO DOR - plan orientacyjny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt - sieć na dz. nr 151, 105_6/Opis.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt - sieć na dz. nr 151, 105_6/PZT1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - sieć na dz. nr 151, 105_6/Opis techniczny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - sieć na dz. nr 151, 105_6/PZT1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/Opis techniczny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT1 - Istniejące zagospodarowanie terenu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT2 - Projektowane zagospodarowanie terenu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/GN.6630.1.2024.WithClause.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/Opis techniczny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT1 - Istniejące zagospodarowanie terenu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT2 - Projektowane zagospodarowanie terenu.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Specyfikacja techniczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/2024_75_1_dw328_Złotoryja_ul. Grunwaldzka_chodnik_epuap_10-04-2024.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/5371.13.2024 Złotoryja Grunwladzka DW 364_5.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/Rys DOR2 - Analiza widoczności.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/uzgodnienie.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DOR + uzgodnienia/Uzgodnienie Urząd Wojewódzki.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/DUW ZGŁOSZENIE BEZ UWAG - 27.06.2024 r.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/opinia-scalone Złotoryja Grunwaldzka1 .pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZS_22.09.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZS-Profil_24.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZS_Przekrój przez wpust.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT10 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 150_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT11 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 52_2dr.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT12 - Szczegół wykonania przebudowy skrzyżowania.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT13 - Projektowane doświetlenie przejście dla pieszych.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT3 - Przekrój przez projektowany ciąg pieszo-rowerowy i chodnik.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT4 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 151.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT5 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 85_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT6 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 84 (km 70+047).pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT7 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 84 (km 70+144).pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT8 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 63_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt techniczny - ul. Grunwaldzka/PZT9 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 150_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/Opinia do PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/opinia_protokol_narady_odpisGN.6630.1.2024.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/opinia-scalone Złotoryja Grunwaldzka1 .pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT10 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 150_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT11 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 52_2dr.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT12 - Szczegół wykonania przebudowy skrzyżowania.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT13 - Projektowane doświetlenie przejście dla pieszych.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT14 - Przekrój z wpustem ulicznym.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT3 - Przekrój przez projektowany ciąg pieszo-rowerowy i chodnik.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT4 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 151.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT5 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 85_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT6 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 84 (km 70+047).pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT7 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 84 (km 70+144).pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT8 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 63_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/PZT9 - Szczegół wykonania zjazdu do działki nr 150_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/uzgodnienie deszczówki.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Projekt + ZUD + uzgodnienia - ul. Grunwaldzka/uzgodnienie deszczówki - rysunki.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Przyjęcie zgłoszenia bez uwag - Wody Polskie.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Zatwierdzenie Starosty Powitatowego DOR.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Zatwierdzenie UMWD docelowej organizacji ruchu.pdf
  • Inny Załącznik nr 6d - Dokumentacja zakres nr 5/Zgłoszenie na odcinek sieci - Starorstwo Powiatowe.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA