Postępowanie zakończone 2026-08-26
Odbudowa drogi powiatowej nr 2209D w m. Jezierzany
Powiat Legnicki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379199
- Zamawiający
- Powiat Legnicki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jezierzany, pow. legnicki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ rozdz. I-XXIV.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna.zip
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki.zip
- Wzór umowy SWZ rozdz. XXV Załączniki/04 Wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ rozdz. XXV Załączniki/01 formularz ofertowy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02a oswiadczenie podwykonawcy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02 oswiadczenie-z-art-125.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/03 oswiadczenie_od_wykonawcy dot RODO.docx
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/Załącznik nr 3 do umowy Zestawienie wykonanych robót.xlsx
- Przedmiar SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/5.Jezierzany-Przedmiar_i_f_ofertowy.xlsx
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/3.Jezierzany-Opis_techniczny.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.1.Jezierzany-PZT.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.2.Jezierzany-PZT.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.3.Jezierzany-PZT.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.4.Jezierzany-PZT.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.5.Jezierzany-Normalny_Wyk.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-02.01.01 Wykopy.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-04.04.02 Podbudowy z kruszyw lam.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-04.05.01 Stabilizacja cementowa.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-05.03.05a Warstwa ścieralna z BA.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-05.03.05b Warstwa wiążąca z BA.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-06.01.01 Humusowanie.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/1.Jezierzany-Strona_tytułowa.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/2.Jezierzany-Lokalizacja.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/~$D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-01.01.01 Wyznaczenie trasy.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/D-05.03.26 Wzmocnienie nawierzchni bitumicznej geosiatką.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Jezierzany/~WRL2498.tmp
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/WAB odp na zgłoszenie.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Legnicki
- Odbudowa odcinka drogi powiatowej nr 2218D w m. Konradówka
- Modernizacja drogi powiatowej nr 2203D Prostynia - Złotniki
- Remont drogi powiatowej nr 2179D na odcinku Cichobórz - Kawice
- Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy
- Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy