Postępowanie zakończone 2026-08-27
Odbudowa odcinka drogi powiatowej nr 2218D w m. Konradówka
Powiat Legnicki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381046
- Zamawiający
- Powiat Legnicki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Konradówka, pow. legnicki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ rozdz. I-XXIV.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna.zip
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki.zip
- Wzór umowy SWZ rozdz. XXV Załączniki/04 Wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ rozdz. XXV Załączniki/01 formularz ofertowy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02a oswiadczenie podwykonawcy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02 oswiadczenie-z-art-125.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/03 oswiadczenie_od_wykonawcy dot RODO.docx
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/Załącznik nr 3 do umowy Zestawienie wykonanych robót.xlsx
- Przedmiar SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/5.Konradówka-Przedmiar i f_ofertowy.xlsx
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/3.Konradówka-Opis_techniczny.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.1.Konradówka-PZT-WAB.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.2.Konradówka-PZT-WAB.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/4.3.Konradówka-Normalny.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-02.01.01 Wykopy.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-02.03.01 Nasypy.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-04.04.02 Podbudowy z kruszyw łam.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-04.05.01 Stabilizacja cementowa.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-05.03.05a Warstwa ścieralna z BA.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-05.03.05b Warstwa wiążąca z BA.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-06.01.01 Humusowanie.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-06.04.01 Rowy.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-07.00.A Gabiony, materace i kosze.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/1.Konradówka-Strona_tytułowa.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/2.Konradówka-Lokalizacja.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/~$D-01.01.01 Wyznaczenie trasy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/7. SST Konradówka/D-01.01.01 Wyznaczenie trasy.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna/Uzgodnienie_odbudowa_drogi_powiatowej_nr_2218D_w_m._Konradówka,_gm._Chojnów.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Legnicki
- Odbudowa drogi powiatowej nr 2209D w m. Jezierzany
- Modernizacja drogi powiatowej nr 2203D Prostynia - Złotniki
- Remont drogi powiatowej nr 2179D na odcinku Cichobórz - Kawice
- Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy
- Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy