WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Przebudowa oczyszczalni ścieków w Sobótce

Gmina Sobótka

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297486
Zamawiający
Gmina Sobótka
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - przedmiar.pdf
  • Inny Załącznik nr 2.1 do SWZ - oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępwaniu.docx
  • Inny Załącznik nr 2.2 do SWZ - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - wzór oświadczenia podmiotu oddającego zasoby.docx
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 1 - BIOZ/ZAŁ. 1 - BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ZDROWIA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 6 - OŚWIADCZENIE PROJ. O MOŻLIWOŚCI PODŁACZENIA OBIEKTU DO SIECI CIEPŁOWNICZEJ/ZAŁ. 6 - oswiadczenie-siec_cieplownicza.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Opis/STR. 3 - Opis PAB.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Opis/STR. 3 - Opis PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/TOM IV Opis elektryka Sobótka PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/TOM IV Opis konstrukcja Sobótka PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/TOM IV Opis sanitarna Sobótka PT.docx
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/TOM IV Opis sanitarna Sobótka PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/TOM IV Opis sanitarna Sobótka PT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/STWOIR/STWIOR.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/Decyzja pozwolenia na budowę 1848_2025.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/SP-AB.6740.1208.2025KK__zaśw.ost.dec.1848_2025.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/STRONA TYTUŁOWA/STR.1 i 2 - strona tytułowa ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 2 - DECYZJA ŚRODOWISKOWA/DŚ.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 3 - OPINIA GEOTECHNICZNA/ZAŁ 3 GEOLOGIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 4 - MPZP/MPZP.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 5 - MDCP/A1_MDCP(p).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM III - ZL/ZAŁ. 5 - MDCP/PZK-GZ.430.2916.2025_112382 (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/~$R.1 i 2 - strona tytułowa PAB 2025.06.26.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/~$R.1 i 2 - strona tytułowa PZT 2025.06.16.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Opis/STR.1 i 2 - strona tytułowa PAB.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 1_01PAB - Płyta fundamentowa pod stację zlewczą (SZ).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 12_02PAB - Płyta fundamentowa pod zbiornik uśredniajacy (ZU).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 2_01PAB - Taca ociekowa (TO).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 3_21PAB - Płyta fundamentowa pod biofiltr (B).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 4_02PAB - Zbiornik Uśredniający (ZU).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 6_14PAB - Wiata osadów (PMO) - elewacje.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 7_14PAB - Wiata osadów (PMO) - przekrój A-A, przekrój B-B, układ kosntr. dachu.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 8_16PAB - Osadnik wtórny (OWT).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/PDF/RYS. 9_11PAB - Stacja kontrolno-pomiarowy (SKP).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 1_01PAB, 2_01PAB, 3_21PAB - Płyta fundamentowa pod stację zlewczą (SZ) i Taca ociekowa (TO) oraz biofiltr (B).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 12_02PAB - Płyta fundamentowa pod zbiornik uśredniajacy (ZU).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 4_02PAB - Zbiornik Uśredniający (ZU).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 6_14PAB i 7_14PAB - Wiata nad magazynem osadu (PMO).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 8_16PAB - Osadnik wtórny (OWT).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Rysunki/RYS. 9_11PAB - Stacja kontrolno-pomiarowy (SKP).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM II - PAB/Załączniki/ZAŁ. 1 - Oświadczenie projektantów PAB.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Opis/STR.1 i 2 - strona tytułowa PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Rysunki/mapka orientacja.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Rysunki/RYS. 1PZT - Orientacja.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Rysunki/RYS. 1PZT - Orientacja.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Rysunki/RYS. 2PZT - PZT.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Rysunki/RYS. 2PZT - PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM I - PZT/Załączniki/ZAŁ. 1 - Oświadczenie projektantów PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-00 - Schemat rozdzielnicy głównej RG.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-01_1 - Schemat automatyki PLC rozdzielnicy głównej RG1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-01_2 - Schemat rozwinięty podłączenia analogowego dla rozdzielnicy głównej RG1.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-01 - Schemat rozdzielnicy głównej.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-02- Schemat rodzielnicy obiektowej SMM.01.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-03_1 - Schemat automatyki PLC rozdzielnicy obiektowej SSM.01.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-03- Schemat rodzielnicy obiektowej SMM.01.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-04_1- Schemat rozwinięty podłączenia analizatora sieci dla rozdzielnicy obiektowej SSM....pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-04- Schemat rodzielnicy obiektowej SMM.04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-05_1- Schemat automatyki PLC rozdzielnicy obiektowej SSM.04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-05- Schemat rodzielnicy obiektowej SMM.04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-06_1- Schemat rozwiniety zasilania pomp zatapialnych rodzielnica obiektowej SSM.04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-06_2- Rodzielnica obiektowa SSM.04 - wygląd elewacji.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-06- Schemat rodzielnicy obiektowej SMM.04.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-07- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.05.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-08_1- Schemat automatyki PLC rodzielnicy obiektowej SSM.05.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-08_2- Rodzielnica Obiektowaj SSM.04 - wygląd elewacji.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-08 - Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.05.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-09- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-10- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-11_1- Rodzielnica Obiektowa SSM.06 - wygląd elewacja.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-11- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-12_1- Schemat automatyki PLC rozdzielnicy obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-12- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-13- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.06.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-14- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-15- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-16- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-17- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-18_1- Schemat automatyki PLC rozdzielnicy obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-18_2- Rodzielnica Obiektowa SSM.07 - wygląd elewacji.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-18- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.07.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-19- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.08.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-20_1 - Schemat rozwinięty zasilania dmuchaw - Rozdzielnica obiektowa SSM.08.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-20_2 - Rozdzielnica obiektowa SSM.08 - wyglad elewacji.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-20- Schemat rodzielnicy Obiektowej SSM.08.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-21 - Schemat rozwinięty skrzynek sterowania miejscowego SMP.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-22 - Skrzynki sterowania miejscowego SMP - montaż i posadowienie.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-23 - Rozdzielnica główna RG1 - Rozmieszczenie aparatury.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-24 - Rozdzielnica główna RG1 - Wygląd elewacji.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-25 - Schemat komunikat Profinet IP rozdzielnic obiektowych.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-26 - Schemat sieci komunikacyjnej Profinet IP.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/E-27 - Schemat sieci komunikacyjnej Profinet IP.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/EPv-01 Schemat kierunkowy instalacji fotowoltaicznej o mocy 49.7 kWp.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/PDF/PZT_IE - Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/Plan sytuacyjny.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/Rysunki/Schematy.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/elektryka/załączniki/Zał. 1 - Oświadczenie projektantów PT.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 02 zbiornik usredniający/RYS. K02.03 Płyta fundamentowa pod zbiornik uśredniajacy (ZU) rysunek zbrojeniowy.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 02 zbiornik usredniający/RYS. K02.1 - Zbiornik Uśredniający (ZU).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 02 zbiornik usredniający/RYS. K02.2 - Płyta fundamentowa pod zbiornik uśredniajacy (ZU) rysunek szalunkowy.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/K14.1.1.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/K14.1.2.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/K14.2.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/K14.3.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/K14.4.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/RYS. K14.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_platwii.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_puszek_platwii.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_srub_fund.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_srub.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_stali_konstr_glow..xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_stezen_cgn.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 14 wiata/Wykazy/SOBÓTKA_WIATA_OSADU - Wykaz_zastrzalow.xls
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 16 Osadnik wtórny/K16-02_OBIEKT NR 16. OSADNIK WTÓRNY. RYSUNEK SZALUNKOWY.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/ob. 16 Osadnik wtórny/K16-03_OBIEKT NR 16_OSADNIK WTÓRNY. RYSUNEK ZBROJENIOWY.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K01.1 PŁYTA FUNDAMENTOWA POD STACJĘ ZLEWCZĄ.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K01.2 TACA OCIEKOWA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K02-03_OBIEKT NR 02_PŁYTA FUNDAMENTOWA POD ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY. RYSUNEK ZBROJENIOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K02.1 ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY (ZU) WRAZ ZE STACJĄ ZLEWCZĄ (SZ) I TACĄ OCIEKOWĄ (TO).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K02.2 PŁYTA FUNDAMENTOWA POD ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY - RYSUNEK SZALUNKOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K10 PŁYTA FUNDAMENTOWA POD ZBIORNIK KOAGULANTU - STACJA PIX (SP).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K11 STACJA KONTROLNO-POMIAROWA ŚCIEKÓW OCZYSZCZONYCH (SKP).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14.1.1 WIATA OSADÓW (PMO) - RZUT PŁYTY FUNDAMENTOWEJ RYSUNEK SZALUNKOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14.1.2 WIATA OSADÓW (PMO) - PŁYTA FUNDAMENTOWA RYSUNEK ZBROJENIOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14.2 WIATA OSADÓW (PMO) - KONSTRUKCJA STALOWA PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14.3 WIATA OSADÓW (PMO) - KONSTRUKCJA STALOWA ŚCIAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14.4 WIATA OSADÓW (PMO) - KONSTRUKCJA STALOWA DACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K14 WIATA OSADÓW (PMO) - RZUT PODSTAWOWY (PRZEKRÓJ A-A), PRZEKRÓJ B-B, UKŁAD KONSTRUKCJI DACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K16-02_OBIEKT NR 16. OSADNIK WTÓRNY. RYSUNEK SZALUNKOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K16-03_OBIEKT NR 16_OSADNIK WTÓRNY. RYSUNEK ZBROJENIOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K20 SCHEMAT POSADOWIENIA I ŁĄCZENIA MURKÓW OPOROWYCH.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K21 PŁYTA FUNDAMENTOWA POD BIOFILTR.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/K22 FUNDAMET POD ZAPORY ALUMINIOWE.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/ZS_K02-03_OBIEKT NR 02_PŁYTA FUNDAMENTOWA POD ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY. RYSUNEK ZBROJENIOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/PDF/ZS_K16-03_OBIEKT NR 16_OSADNIK WTÓRNY. RYSUNEK ZBROJENIOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/RYS. K01.1, K01.2, K21 - Płyta fundamentowa pod Stację zlewną Tacę ociekową oraz biofiltr.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/RYS. K11 - Stacja kontrolno-pomiarowy (SKP).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/RYS. K20 - Schemat posadowienia i łączenia murków oporowych.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/rysunki/RYS. K22 - Zapory aluminiowe.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Konstrukcja/załączniki/Zał. 1 - Oświadczenie projektantów PT.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/00 Schemat technologiczny.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/00 Schemat technologiczny.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/01 Stacja zlewcza (SZ) i Taca ociekowa (TO).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/01 Stacja zlewcza (SZ) i Taca ociekowa (TO).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/02 - Zbiornik Uśredniający (ZU).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/02 - Zbiornik Uśredniający (ZU).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/03, 04 - Komora krat, Pompownia ścieków.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/03, 04 - Komora krat, Pompownia ścieków.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/05 Zbiornik biosorpcji.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/05 Zbiornik biosorpcji.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/06, 07 Reaktory Superboss 1000 i 1500.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/06, 07 Reaktory Superboss 1000 i 1500.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/08, 09, 10, 19 Dmuchawy(SN), Dodawanie osadów(SOO), Dozowanie koagulantu(SDK) stacja PIX.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/08, 09, 10, 19 Dmuchawy(SN), Dodawanie osadów(SOO), Dozowanie koagulantu(SDK) stacja PIX.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/0 Architekturta budynek-rzuty, przekroje ob. 06,07,08,09,10.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/0 Architekturta budynek-rzuty, przekroje ob. 06,07,08,09,10.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/11.1 Stacja kontrolno pomiarowa.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/11.1 Stacja kontrolno pomiarowa.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/16 - Osadnik wtórny (OWT).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/16 - Osadnik wtórny (OWT).dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/P01.1 Profil przez oczyszczalnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/P01.1 Profil przez oczyszczalnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/P01.2 Profil przez oczyszczalnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/P01.2 Profil przez oczyszczalnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T0.0 Schemat technologiczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T0.0 Schemat technologiczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T011.1 OB.11 Stacja kontrolno pomiarowa ścieków oczyszczonych(SKP).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T011.1 OB.11 Stacja kontrolno pomiarowa ścieków oczyszczonych(SKP).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T01.1 OB. 01 STACJA ZLEWCZA, TACA OCIEKOWA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T01.1 OB. 01 STACJA ZLEWCZA, TACA OCIEKOWA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T02.1_T21.1 OB. 02 ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY OB. 21 BIOFILTR.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T02.1_T21.1 OB. 02 ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY OB. 21 BIOFILTR.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T03.1 OB. 03 Komora krat.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T03.1 OB. 03 Komora krat.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T04.1 OB. 04 POMPOWNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T04.1 OB. 04 POMPOWNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T05.1 OB.05 zbiorniki biosorpcji rzut, przekroje widok.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T05.1 OB.05 zbiorniki biosorpcji rzut, przekroje widok.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T06.1 OB. 06 SUPERBOS 1000 rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T06.1 OB. 06 SUPERBOS 1000 rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T07.1 OB. 07 SUPERBOS 1500 rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T07.1 OB. 07 SUPERBOS 1500 rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T08_09_10_19. OB. 08 STACJA NAPOWIETRZANIA, OB. 09 STACJA ODWADNIANIA OSADÓW, OB.10 SDK, ob. 19 PIX.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T08_09_10_19. OB. 08 STACJA NAPOWIETRZANIA, OB. 09 STACJA ODWADNIANIA OSADÓW, OB.10 SDK, ob. 19 PIX.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T11.2 OB.11 Stacja kontrolno-pomiarowa-przekrój B-B.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T11.2 OB.11 Stacja kontrolno-pomiarowa-przekrój B-B.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T16.1 - ob.16 Osadnik wtórny (OWT).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/PDF/T16.1 - ob.16 Osadnik wtórny (OWT).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/Profil przez oczyszczalnie.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/rysunki/Profil przez oczyszczalnie.dwg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/TOM IV - PT/Technologia/załączniki/Zał. 1 - Oświadczenie projektantów PT.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Sobótka