Postępowanie zakończone 2026-06-15
„Remont Domu Pomocy Społecznej w Nielestnie” – II postępowanie
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264481
- Zamawiający
- Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2026.04.27 zał. 1-8 do SWZ DPS Nielestno - piwnice - II postepowanie.docx
- Ogłoszenie 2026.05.27 - ogłoszenie o zamówieniu DPS Nielestno Lochy - II postępowanie.pdf
- Inny 2026.05.27 SWZ DPS Nielestno - piwnice - II postepowanie.pdf
- Inny dok. do postępowania.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
- Modernizacja przyłącza wodociągowego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku
- „Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego – II postępowanie”
- „Odbudowa rowu melioracyjnego zlokalizowanego na działce nr 171 na wysokości działki nr 15 w obrębie Pokrzywnik” realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” – II postępowanie
- Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa Centrum Aktywności, Rehabilitacji i Terapii Ruchowej przy ZPEW w Lwówku Śląskim” – II postępowanie
- Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego