Postępowanie zakończone 2026-09-01
„Remont nawierzchni jezdni odcinka drogi powiatowej nr 1098D w miejscowości Cieszyny” – z podziałem na 2 części.
Powiat Górowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394268
- Zamawiający
- Powiat Górowski
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Cieszyny, pow. górowski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.272.29.2026-Komplet załączników do SWZ.pdf
- Ogłoszenie ZP.272.29.2026-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne.7z
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna.7z
- Inny ZP.272.29.2026-SWZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/ATT00265.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/Opis do Planu Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/Rys. nr 2 PZT-Model.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/ATT00263.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/Informacja BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ-Dokumentacja techniczna/Rys. nr 1 plan orientacyjny-Model.pdf
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 4 A do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 9 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.29.2026 - Załącznik nr 9 klauzula do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP