Postępowanie zakończone 2026-08-03
„Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych emulsją asfaltową i grysami twardymi dróg powiatowych” – 115 Mg.
Powiat Górowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347304
- Zamawiający
- Powiat Górowski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.272.26.2026-SWZ Remonty cząstkowe.pdf
- Ogłoszenie ZP.2727.26.2026-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne.7z
- Inny ZP.272.26.2026-Załączniki do SWZ.pdf
- Inny ZP.272.26.2026-Załącznik nr 2 A do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 4 A do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 9 do SWZ.docx
- Inny ZP.272.26.2026 - Załącznik nr 9 klauzula do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP