WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-20

Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Środzie Śląskiej

Gmina Środa Śląska

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377304
Zamawiający
Gmina Środa Śląska
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Środa Śląska, pow. średzki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
8 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-20
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ I - Instrukcja dla Wykonawców.pdf
  • Wzór umowy SWZ III - Projekt Umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna.zip
  • Inny SWZ II - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny Załączniki edytowalne SWZ I.zip
  • Inny SWZ-załącznik nr 1.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 2a.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 2b.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 3.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 4.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 5.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 6.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 7.doc
  • Inny SWZ-załącznik nr 8.doc
  • Projekt RYS.01-plan zagospodarowania.dwg
  • Inny decyzja ŚiR.6541.05.02.2025.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA DGI Środa Śląska Cmentarz Komunalny.pdf
  • Inny plan cmentarza z 2002 roku.pdf
  • Inny plan zagosdpoarowania z 2002 roku.pdf
  • Inny RYS.03-plan cmentarza.dwg
  • Inny wypis i wyrys z mpzp.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Środa Śląska