Postępowanie zakończone 2026-08-03
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W POLANICY-ZDROJU
GMINA POLANICA-ZDRÓJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347652
- Zamawiający
- GMINA POLANICA-ZDRÓJ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 12. przedmiary robót.7z
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca.7z
- SWZ SWZ_termomodernizacja_budynek-um-crzp.4.2026.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 1 wzór umowy termomodernizacja UM CRZP.4.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - FORMULARZ OFERTY_crzp.4.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_Informacje dodatkowe_cd zmian do umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10. Zaświadczenie - RDOŚ.7z
- Inny 11. Projekt dostosowania NPS.7z
- Inny 1. audyt energetyczny.7z
- Inny 2. świadectwo charakterystyki budynku urzędu miasta 2025.7z
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków.7z
- Inny 4. Zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu.7z
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM.7z
- Inny 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy.7z
- Inny 7. pozwolenia na budowę nr 34V.III.B2020.7z
- Inny 9. Ekspertyzy.7z
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_CRZP.4.2026.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_CRZP.4.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_CRZP.4.2026.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_CRZP.4.2026.docx
- Inny 1. audyt energetyczny/audyt energetyczny budynku.pdf
- Inny 2. świadectwo charakterystyki budynku urzędu miasta 2025/świadectwo charakterystyki budynku urzędu miasta 2025.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/KZ - przebudowa i dostosowanie dla NPS/Decyzja KZ 956.2023.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/KZ - przebudowa i dostosowanie dla NPS/przedłużenie terminu.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/nr 1677.2025 Decyzja KZ dot. termo. UM.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/opinia WN.5183.1641.2026.NPR 25.05.2026.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/opinia WN.5183.992.2026KCH 08.04.2026.pdf
- Inny 3. decyzje, opinie konserwatora zabytków/zmiana treści decyzji nr 1677.2025 + program robót, sprostowanie.pdf
- Inny 4. Zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu/zaświadczenie o braku sprzeciwu - Starostwo Powiatowe.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.01-Rzut przyziemia.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.02_Rzut parteru.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.03_Rzut piętra +1.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.04_Rzut piętra +2.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.05_Rzut więźby.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.06_Rzut dachu.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.07_Przekrój.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.01_Stolarka okienna.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.02_Stolarka okienna.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.03_Stolarka okienna.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.04_Stolarka okienna.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.05_Stolarka drzwiowa.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.ST.06_Stolarka drzwiowa.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/UM Polanica - Zdrój_opis PW_rev2.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/Opis techniczny/PW_IE_UM Polanica - Zdrój_Opis techniczny.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-01.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-02.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-03 (2).pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-04.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-05.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-06.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-07.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-08.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-09.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-10.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-11.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-12.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-10.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/OPIS.pdf
- Projekt 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/dobór wymiennika.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.E.01_Elewacja frontowa_297x470mm.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.E.02_Elewacja tylna_297x470mm.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Architektura_rev2/rysunki/AB.E.03_Elewacje boczne_297x470mm.psd.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/Opis techniczny/Izba Przemysław Zdyb do 12.2025.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/Opis techniczny/Przemysław Zdyb uprawnienia IE.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IE-03.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-01.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-02.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-03.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-04.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-05.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-06.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-07.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-08.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Elektryczne/rysunki IE/PW_IES-09.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/RAPORT 688_2025_UM_VRF-1_20122025_68m.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-01 297x420.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-02 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-03 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-04 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-05 420x750.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-06 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-07 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-08 420x930.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-09 420x750.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-10 297x1000.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-11 297x1000.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-12 297x1000.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-13 297x420.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/IS-14 297x420.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/Obliczenia Chłodu.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/wydruk obliczenia CO.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/wydruk obliczeń Pomieszczeń.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/wydruk OZC.pdf
- Inny 5. PW Termomodernizacja budynku UM/PW Instalacje Sanitarne/Rysunki_karty/wydruk Pomieszczeń.pdf
- Projekt 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty budowlane/Projekt budowlany - opis.pdf
- Projekt 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty budowlane/Projekt budowlany - rysunki.pdf
- Projekt 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty elektryczne/Projekt instalacje elektryczne.pdf
- Projekt 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty elektryczne/ST-Polanica Zdrój.pdf
- Projekt 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty sanitarne/Opis techniczny r. sanitarne.pdf
- STWiOR 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty budowlane/STWiOR.pdf
- STWiOR 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty sanitarne/Specyfikacja instalacje sanitarne.pdf
- Inny 6. Dokumentacja w zakresie dźwigu platformy NPS i nadbudowy/Roboty sanitarne/R. sanitarne - część rysunkowa.pdf
- Inny 7. pozwolenia na budowę nr 34V.III.B2020/Pozwolenie na budowę - przebudowa i dostosowanie NPS.pdf
- Projekt 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje bud/UM _PZ_ST-0 - wymaganie ogólne.pdf
- Projekt 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IE/UM_PZ_ST-5 - elektryka.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje bud/UM_PZ_ST-2 - roboty ociepleniowe stropu i dachu.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje bud/UM_PZ_ST-3 - TYNKOWANIE.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje bud/UM_PZ_ST-4 - STOLARKA.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje bud/UM_PZ_ST-6 - prace malarskie.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IS/SSTWiOR I1-CO i CT.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IS/SSTWiOR I2-Klimatyzacja.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IS/SSTWiOR I3-Skropliny Klimatyzacji - Kanalizacja.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IS/SSTWiOR I4 - Kotłownia.pdf
- STWiOR 8. STWiOR Termomodernizajca/Specyfikacje IS/SSTWiOR I5-Roboty zewn.pdf
- Inny 9. Ekspertyzy/ekspertyza chiropterologiczna UM.pdf
- Inny 9. Ekspertyzy/ekspertyza ornitologiczna UM.pdf
- Inny 9. Ekspertyzy/Ekspertyza techniczna - dach i więźba.pdf
- Inny 10. Zaświadczenie - RDOŚ/RDOŚ.pdf
- Projekt 11. Projekt dostosowania NPS/projekt techniczno - wykonawczy dostosowania NPS.pdf
- Przedmiar 12. przedmiary robót/PR aktualizacja IS Kosztorys Inwest UM Polanca 29052026.pdf
- Przedmiar 12. przedmiary robót/przedmiar UM_BUD_KOSZTORYS_v3_05_aktualizacja_termo..pdf
- Przedmiar 12. przedmiary robót/przedmiar UM_BUD_KOSZTORYS_v3_05_aktualizacja_wnętrza..pdf
- STWiOR 12. przedmiary robót/PR-roboty elektryczne zadanie 2 12052026 aktualizacja.pdf
- Inny 12. przedmiary robót/PR aktualizacja PV+ESS 29052026.pdf
- Inny 12. przedmiary robót/PR aktualizacja UM Polanica Zdrój_IE_inw 29052026.pdf
- Inny 12. przedmiary robót/PR Dostawa i montaż platformy dla osób NPS o udźwigu 340 kg 13.05.2026 uakt..pdf
- Inny 12. przedmiary robót/PR Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego z dostosowaniem do osób niepełnosprawnych 11.05.2026.pdf
- Inny 12. przedmiary robót/PR zadanie 2 sanitarny aktualizacja 12052026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA POLANICA-ZDRÓJ
- Przebudowa boiska piłkarskiego oraz stadionu lekkoatletycznego wraz z istniejącą infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Polanicy-Zdrój - 1 zadanie
- Podniesienie efektywności energetycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Przedszkola Publicznego nr 1 w Polanicy-Zdroju .
- Remont mostu na ul. Lipowej w Polanicy-Zdroju
- Zakup, dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury serwerowej oraz urządzeń i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa” na rzecz Gminy Polanica-Zdrój”
- Remont mostu na ul. Lipowej w Polanicy-Zdroju