Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pt.: Stanisławowski Las Pamięci – miejsce upamiętnienia pomordowanych przedstawicieli polskiej inteligencji w Czarnym Lesie
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413090
- Zamawiający
- UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
- Główny kod CPV
- 45231000-5 — Roboty budowlane w zakresie budowy rurocią-
- Miejsce wykonania robót
- Stanisławowo
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- 2027-09-06
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 7. Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami.zip
- SWZ 2. SWZ A0CZZ000.240.54.2026-sig.pdf
- Wzór umowy 6. Zał. nr 3 do Umowy - Harmonogram Las Pamięci kolizje EN- terminy realizacji i elementy.xlsx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki nr 1-6 do SWZ.docx
- Inny 4. Załącznik nr 1 a do SWZ - Tabela_ZZK.xlsx
- Inny 5. Załącznik nr 7 do SWZ - PPU.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/PFU_Linia SN i przyłącze nN.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 5 - PZT RYS NR 1.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 6 - Koncepcja przebiegu linii kablowej SN.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 9 - Standardy dokumentacji projektowej i powykonawczej.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 10 - 4108 - umowa kolizyjna - podpisana obustronnie.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 11_podpisana_umowa.PDF
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 1 Operat dendrologiczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 2 Mapa - stanowiska archeologiczne.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 3 - 4108 - techniczne warunki usunięcia kolizji.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 4 - warunki_przyłączenia.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 7 docelowa lokalizacja złącza.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami/Załącznik nr 8 wzór osłony przyłącza nN.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2027-09-06.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP