Postępowanie zakończone 2026-07-17
Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. „Wykonanie robót budowlanych wraz z dokumentacją projektową dotyczącą sal 2.28H oraz 418M w ramach zad. nr 5, poz. 5.2 i 5.3 projektu „System (...)
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315656
- Zamawiający
- UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 2026.02.26 PFU Drop out-sig-sig-sig.pdf
- Projekt Zał. nr 1A_ZZK bez cen_Sala 418 M (...) - DROP-OUT.xlsx
- Projekt Zał. nr 1 do PFU_DROP OUT_aranz s. 2.28H.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do PFU_DROP OUT_aranz s. 418M.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do PFU_DROP-OUT_Wytyczne do dokumentacji.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU_DROP-OUT_Dok. fotograficzna.pdf
- Projekt Zał. nr 5 do PFU_Specyfikacja techniczna budowy LAN w UPWr.pdf
- Projekt Zał. nr 6 do PFU_DROP-OUT_PL.1.9.ZIPOZ.NID_N_02_EN.232665-1.jpg
- Projekt Zał. nr 7 do PFU_Mapa zasadnicza_ poglądowa_DROP-OUT_Zakr. opracowania.pdf
- SWZ SWZ_v2 _do publikacji-sig.pdf
- Wzór umowy PPU A0CZZ000.240.52.2026 v3 do publikacji.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załaczniki edytowalne do SWZ_v2 _do publikacji.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
- Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pt.: Stanisławowski Las Pamięci – miejsce upamiętnienia pomordowanych przedstawicieli polskiej inteligencji w Czarnym Lesie
- Wykonanie robót budowlanych -remontowych w Domach Studenckich: Remont łazienki i kabin prysznicowych - IIp. DS Centaur; Remont kuchni na I i II piętrze w DS Talizman
- Zaprojektuj i wybuduj Remont systemu SSP Domu Studenckiego Zodiak zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej 106A we Wrocławiu
- Wykonanie robót budowlanych -remontowych w Domach Studenckich: Remont łazienki i kabin prysznicowych - IIp. DS Centaur; Remont kuchni na I i II piętrze w DS Talizman