Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2420C Mogilno – Bielice, w miejscowości Świerkówiec, od ul. Zacisze do ul. Klonowej
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397590
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
- Główny kod CPV
- 45233222-1 — Roboty budowlane w zakresie układania chod-
- Miejsce wykonania robót
- Świerkówiec
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- 2 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Kosztorys ofertowy.docx
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Kosztorys ofertowy.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/02. D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/03. D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/04. D.01.02.02 Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/05. D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/06. D.01.03.04 Regulacja wysokościowa urządzeń infrastruktury podziemnej.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/07. D.02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/08. D.02.03.01.Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/09. D.04.02.01 Warstwa odcinająca.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/10. D.04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego_stabilizowowanego mech.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/11. D.04.05.01 Ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem(1).pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/12. D.04.06.01 Podbudowa betonowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/13. D-05.03.01 - Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/14. D.05.03.05 Nawierzchnia z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/15. D.05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/16. D.06.01.01 Humusowanie i obsianie trawą.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/17. D.08.01.01.i D.08.03.01 Krawężniki, oporniki i obrzeże betonowe.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Część opisowa.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/KO ch.dr.2420C Świerkówiec.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/konstrukcja 1.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/konstrukcja 2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/konstrukcja 3.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Obliczenie ilości robót nr 2420C.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Profil podłużny.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Profil poprzeczny.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/S.T. Budowa dr. dla pieszych 2420Cstr.P/01. Tytuł ST. Budowa drogi dla pieszych (chodnika).pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/Załączniki do opisu (nr 1, 2, 3).pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz pracowników.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz pracowników.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP