Postępowanie zakończone 2026-08-21
Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C Strzelno – Jaworowo w m. Miradz od km 10+080 do km 10+980 na dł. 0,900 km
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380855
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Miradz, pow. mogileński, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- 2 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Kosztorys ofertowy.docx
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Kosztorys ofertowy.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowowanego mech.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.04.08.01 Wyrównanie istniejacej podbudowy betonem asfaltowym.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.05.03.05 Nawierzchnia z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.05.03.11 Frezowanie nawierzchni.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/D.06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/2026r.dr.2449C orientacja (3 odc).pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Inf. dot. bezpiecz. i ochr. zdr..pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/KO.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Mapa cz. 1.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Mapa cz. 2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Obl. il. robót.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Przekrój.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ST moderniz.dr.2449C Miradz (3 odc.)/Tytuł ST. Modernizacja drogi powiatowej nr 2449C.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Zał. nr 1 - zestawienie zjazdów.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Zaśw. AS.6743.489.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz pracowników.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz pracowników.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP