Postępowanie zakończone 2026-08-20
Budowa oświetlenia drogowego ulic na terenie miasta Bydgoszczy
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378015
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 11 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026_BZP 00378015 z dnia 05.08.2026.pdf
- Inny NZ.2551.49.2026 SWZ z załącznikami.7z
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/06_2026-PT-ELE-0-01-PZT.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/06_2026-PT-ELE-0-OPIS TECHNICZNY_wymazany.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/2026_037_Grudziądzka, Poznańska, Podgórna, Stary kanał Bydgoski Projekt-rozbiórka_wymazany.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/2026_037_Projekt budowy - Grudziądzka_wymazany.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/2026_037_Projekt budowy - Poznańska_wymazany.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/DNSH/B107_Zwiększenie efektywności energetycznej oświetlenia - Ocena wrażliwości na klimat-sig.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/2025_038_SST_07.07.01 - Oświetlenie uliczne.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/STWIORB oświetlenie kanału bydgoskiego.pdf
- SWZ NZ.2551.49.2026 SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/projektowane postanowienia umowy.doc
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik Nr 11 do SWZ - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.doc
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/06_2026-PT-ELE-0-02-Schemat elektryczny oświetlenia ulicznego.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/06_2026-PT-ELE-0-03-Schemat SOU.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/DNSH/107_Zał. nr 12_Raport_DNSH_Zwiększenie efektywności energetycznej oświetlenia-sig.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/DNSH/Thumbs.db
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/DNSH/Załącznik nr 1 do DNSH dla zadań B73, B74, B75, B76, B77, B78, B79, B80, B81, B82, B107-sig.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/Odtworzenia elektroenergetyczne/odtworzenia eleketroenergetyczne 16.07.2026.docx
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/Odtworzenia elektroenergetyczne/Prototokół odbioru odtworzenia elektryczne.docx
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/OPZ Budowa oświetlenia ulic w Bydgoszczy.doc
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 2 do Umowy OPZ, Dokumentacja projektowa, SST, STWiORB/Thumbs.db
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 5 do Umowy - wykaz podwykonawców.docx
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 7 do Umowy - oświadczenie gwarancyjne.doc
- Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy/zał. nr 8a i 8b do Umowy - wzór oświadczenia podwykonawcy.doc
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ - wzór ośw. o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ - wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występujących wspólnie.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - wzór wykazu wykonywanych robót.doc
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ - wzór wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.doc
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 11 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Stabilizacja nawierzchni ulic gruntowych w Bydgoszczy betonowymi elementami przepuszczalnymi - ul. Dożynkowa
- Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej wraz z PFU dla budowy publicznej drogi gminnej, zlokalizowanej przy węźle drogowym Bydgoszcz Park Przemysłowy
- Stabilizacja nawierzchni ulic gruntowych w Bydgoszczy betonowymi elementami przepuszczalnymi w 2026r.
- Budowa oświetlenia znaków żeglownych na mostach na terenie miasta Bydgoszczy
- Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej wraz z PFU dla budowy publicznej drogi gminnej, zlokalizowanej przy węźle drogowym Bydgoszcz Park Przemysłowy