Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Stabilizacja nawierzchni ulic gruntowych w Bydgoszczy betonowymi elementami przepuszczalnymi - ul. Dożynkowa
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412615
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- 45233252-0 — Roboty w zakresie nawierzchni ulic
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00412615_01 z dnia 2026.08.28.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki.zip
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 2 do umowy - OPZ/OPZ - ul. Dożynkowa.docx
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/Oświadczenie_Piotr_Siekierkowski_projekt_techniczny_wymazany.pdf
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Opis.docx
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Oświadczenie_PT.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Pomoce/Plan sytuacyjny z sieciami.pdf
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 1_PZT.dwg
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Strona_tytułowa_PT.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/PDF/PT_2026.04.21.pdf
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Opis.docx
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Oświadczenie.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Pomoce/Plan sytuacyjny z sieciami.pdf
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Rys. 1_PZT.dwg
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Strona_tytułowa_PAB.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Strona_tytułowa_PZT.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Strona_tytułowa_ZAL.doc
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/PDF/PZTPABZAL_2026.04.21_WAB-VI.6743.236_2026.RS.pdf
- Projekt 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 4_ZUD/Załącznik_nr 4.2_Mapa.pdf
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-00.00.00.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-01.02.04.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-03.02.01.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-03.02.02.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-04.01.01.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-05.00.00.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-05.03.03.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-07.01.01.docx
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-07.02.01.doc
- STWiOR 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-08.01.01.doc
- SWZ 3. SWZ+załączniki/NZ.2551.52.2026_SWZ.docx
- Wzór umowy 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/Projektowane postanowienia umowy.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 10 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 11 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 12 do SWZ - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 13 do SWZ - rozwiązania równoważne.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. 10 do umowy-max.zakres zamówień z art.214 ust. 7 pkt 1uPzp.xlsx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 2 do umowy - OPZ/Dożynkowa przekrój normalny.dgn
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 2 do umowy - OPZ/dożynkowa przekrój.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 2 do umowy - OPZ/dożynkowa sieć nowa.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 2 do umowy - OPZ/dożynkowa z kd nowym.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/Decyzja_Piotr_Siekierkowski_wymazany.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/default.fmp
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/fonts/arial.ttf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/fonts/simplex.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/fonts/SWISSLT_1250.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/fonts/txt.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Mapa/wyplot.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/raport.txt
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 2_Profil_kanalizacji_deszczowej.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 3_Proj. studnia_kanalizacyjna_D1.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 4_Proj. studnia_kanalizacyjna_D2.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 5_Proj. studnia_kanalizacyjna_D3.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 6_Istn. studnia_kanalizacyjna_Distn..dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PT/EDIT/Rys. 7_Wpust_deszczowy.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/default.fmp
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/fonts/arial.ttf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/fonts/simplex.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/fonts/SWISSLT_1250.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/fonts/txt.shx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Mapa/wyplot.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/raport.txt
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/EDIT/Rys. 2_Profil_kanalizacji_deszczowej.dwg
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/WAB-VI.6743.236.2026.RS_260424_zaswiadczenie_Dozynkowa_kan-deszcz.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 1_BIOZ/Załącznik_nr 1_BIOZ.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 1_BIOZ/Załącznik_nr 1_BIOZ.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 2.1_Warunki_techniczne_ZDMiKP/Załącznik_nr 2.1_Warunki_techniczne_IP-5015.12.2025_2025.11.07.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 2.2_Uzgodnienie_ZDMiKP/Załącznik_nr 2.2_Uzgodnienie_ZDMiKP_IP.5015.3.2026_2026.01.19.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 3_Uzgodnienie_MWiK/Załącznik_nr 3_Uzgodnienie_MWiK_RT.403.0010.2026_2026.04.01_2026.04.01.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/_PZT_PAB/Załączniki/Załącznik_nr 4_ZUD/Załącznik_nr 4.1_Odpis.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/Dozynkowa projekt KD/Zaświadczenie_Piotr_Siekierkowski_2026_wymazany.pdf
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-04.02.01a.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-04.04.02.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-04.06.01.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D-05-03-23.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 3 do umowy - SST+DP/SST - 1/D 06.03.02.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 6 do Umowy_Oświadczenie gwarancyjne.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 7 do Umowy_Wykaz podwykonawców.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 1 do SWZ projektowane postanowienia umowy+załączniki/zał. nr 8 i 9 do Umowy_Wzory oświadczeń Podwykonawcy.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 2 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 3 do SWZ - wzór kosztorysu ofertowego dla zam. podstawowego - ul. Dożynkowa.xlsx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 4 do SWZ - wzór ośw. o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 5 do SWZ - wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 6 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 7 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występujących wspólnie.docx
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 8 do SWZ - wzór wykazu wykonywanych robót.doc
- Inny 3. SWZ+załączniki/zał. 9 do SWZ - wzór wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP