WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu drogi powiatowej Nr 1723C Wałycz – Wałyczyk w miejscowości Wałycz od skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 534 w stronę miejscowości Wałyczyk

POWIAT WĄBRZESKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342470
Zamawiający
POWIAT WĄBRZESKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/przedmiar robót.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/01_WAŁYCZ_str tyt_techn.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/02_WAŁYCZ_opis_projekt.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/03 WAŁYCZ_załączniki.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/PZT-2.1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/PZT-2.2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/STAŁA ORGANIZACJA RUCHU/SOR OPIS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR-WAŁYCZ-DP1723C-OPIS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR-WAŁYCZ-DW534-OPIS.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ/SST Wałycz.pdf
  • Inny Pozostałe załączniki do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/Geotechniczne warunki posadowienia Wałycz.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/D-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/D-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/PROJEKT TECHNICZNY/D-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/STAŁA ORGANIZACJA RUCHU/RYS D1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/STAŁA ORGANIZACJA RUCHU/RYS D2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR-WAŁYCZ-ETAP-1-DW534-TOR-1-RYS.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR-WAŁYCZ-ETAP-2-DP1723C-TOR-2-RYS.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR-WAŁYCZ-ETAP-3-DP1723C-TOR-1-RYS.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT WĄBRZESKI