WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14

Przebudowa istniejącego budynku na magazyn OLiOC

POWIAT WĄBRZESKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410953
Zamawiający
POWIAT WĄBRZESKI
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Wąbrzeźno, pow. wąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
3 500 zł
Termin składania ofert
2026-09-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ/PRZEDMIAR_OLiOC_zewn_WRONIE_10.08.2026.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/IS - PT magazyn OLiOC.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ/PAB Magazyn OL i OC - 2026.07.30.pdf
  • Inny Pozostałe załączniki do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ/IE - PT - magazyn OLiOC.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 11 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP