WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-01

Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pająkowskiego 4A w Gniewkowie

Gmina Gniewkowo

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00293343
Zamawiający
Gmina Gniewkowo
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Zał. 9 Opis przedmiotu zamówienia.docx
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy zał. 8 Projekt umowy.doc
  • Formularz zał. 1 Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ.docx
  • Inny zał. 10 Koncepcja.rar
  • Inny Zał. 11 Warunki zabudowy.pdf
  • Inny zał. 12 Wstępne konsultacje rynkowe- odpowiedzi.pdf
  • Inny zał. 13 Wyjaśnienie treści SWZ do poprzedniego postępowania.pdf
  • Inny zał. 2 125,1 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny zał. 3 117,4 Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
  • Inny zał. 4 118,3 Oświadczenie- zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny zał. 5 125,5Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny zał. 6 Klauzula informacyjna RODO.docx
  • Inny zał. 7 Pełnomocnictwo.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Gniewkowo