Postępowanie zakończone 2026-06-12
Przebudowa drogi gminnej nr 151109C- ul. Kątnej, polegająca na wykonaniu odwodnienia
Gmina Gniewkowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264397
- Zamawiający
- Gmina Gniewkowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Zmiana treści SWZ z dnia 01.06.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. 9 Projekt umowy.docx
- Formularz zał. 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny zał. 10 Dokumentacja projektowa.rar
- Inny zał. 2 125,1 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny zał. 3 117,4 Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny zał. 4 118,3 Oświadczenie- zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. 5 125,5Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu podmiotu udostępniającego.docx
- Inny zał. 6 Wzór oświadczenia gwarancyjnego.docx
- Inny zał. 7 Klauzula informacyjna RODO.docx
- Inny zał. 8 Pełnomocnictwo.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP