Postępowanie zakończone 2026-08-14
Przebudowa drogi gminnej 100514C w km od 0+998 do 2+268 w miejscowości Kończewice
Gmina Chełmża
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370237
- Zamawiający
- Gmina Chełmża
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kończewice, pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 11_26_SWZ-00_spp dr Kończewice.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 11_2026_SWZ-zał od 1 do 7.zip
- Inny 11_26 Dokum projekt droga Kończewice.zip
- Przedmiar Prokjet wykonawczy/Przedmiar Kończewice.pdf
- Projekt Projekt budowlany/Opis techniczny.pdf
- Projekt Prokjet wykonawczy/Opis techniczny zgłgszenie PW.pdf
- STWiOR Prokjet wykonawczy/SST Kończewice.pdf
- Inny Projekt budowlany/Rys. nr 1.1.pdf
- Inny Projekt budowlany/Rys. nr 2.1.pdf
- Inny Projekt budowlany/Rys. nr 2.2.pdf
- Inny Projekt budowlany/Rys. nr 2.3.pdf
- Inny Projekt budowlany/Rys. nr 3.1.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Decyzja_Nr_1_2026_Droga_Konczewice.docx
- Inny Prokjet wykonawczy/Decyzja_Nr_1_2026_Droga_Konczewice.docx.xades
- Inny Prokjet wykonawczy/Karta Inf Przedsięwzięcia - droga gm.Chełmża - podpisany.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Rys. nr 1.1.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Rys. nr 2.1.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Rys. nr 2.2.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Rys. nr 2.3.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Rys. nr 3.1.pdf
- Inny Prokjet wykonawczy/Zaświadczenie.pdf
- Wzór umowy 11_ 26__SWZ -02 wzór umowy.pdf
- Inny 11_2026_SWZ-01_FO.doc
- Inny 11_2026_SWZ-03_OŚW-125.doc
- Inny 11_2026_SWZ-04_ZOBOWIĄZANIE.doc
- Inny 11_2026_SWZ-05_OŚW-125_P3.doc
- Inny 11_2026_SWZ-06_OŚW-117-4.doc
- Inny 11_2026_SWZ-07_WYKAZ-RB.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP