Postępowanie zakończone 2026-07-24
Przebudowa drogi gminnej nr 100503C w m. Skąpe
Gmina Chełmża
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328364
- Zamawiający
- Gmina Chełmża
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 8_26_SWZ-00_spp dr Skąpe.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 8_26 dokum projektowa droga Skąpe.zip
- Inny 8_ 26__SWZ zał 1 do zał 7.zip
- Wzór umowy 8_ 26__zał 2 doSWZ_ostat wzór umowy dr Skąpe.pdf
- Inny 8_2026_SWZ-01_FO.doc
- Inny 8_2026_SWZ-03_OŚW-125.doc
- Inny 8_2026_SWZ-04_ZOBOWIĄZANIE.doc
- Inny 8_2026_SWZ-05_OŚW-125_P3.doc
- Inny 8_2026_SWZ-06_OŚW-117-4.doc
- Inny 8_2026_SWZ-07_WYKAZ-RB.doc
- Przedmiar Kosztorys/Skąpe - przedmiar.pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy/1. Projekt Wykonawczy.pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy/2. Plan zagospodarowania 1.pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy/3. Plan zagospodarowania 2..pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy/4. Plan zagospodarowania 3.pdf
- Projekt Projekt Wykonawczy/5. Przekrój Skąpe.pdf
- Projekt Projket Budowlany/1. Projekt Budowlany.pdf
- Projekt Projket Budowlany/2. Plan zagospodarowania 1.pdf
- Projekt Projket Budowlany/3. Plan zagospodarowania 2..pdf
- Projekt Projket Budowlany/4. Plan zagospodarowania 3.pdf
- Projekt Projket Budowlany/5. Przekrój Skąpe.pdf
- STWiOR Projekt Wykonawczy/9. SST.pdf
- Inny Kosztorys/Skąpe - inwestorski.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/6. Lokalizacja Skąpe.jpg
- Inny Projekt Wykonawczy/7. Oświadczenie o równoważnosci.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/8. Zaświadczenie.pdf
- Inny Projket Budowlany/6. Lokalizacja Skąpe.jpg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP