Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Przebudowa drogi gminnej wraz z chodnikiem w miejscowości Kruśliwiec
GMINA INOWROCŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406851
- Zamawiający
- GMINA INOWROCŁAW
- Główny kod CPV
- 45230000-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy rurocią-
- Miejsce wykonania robót
- Kruśliwiec, pow. inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ.7z
- Inny 4. Dokumentacja techniczna (na platformę).7z
- Wzór umowy 3. Załączniki do SWZ/pozostałe załączniki/1. Załącznik nr 4 - Wzór umowy.doc
- Formularz 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/1. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/2. Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykluczenie.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/3. Załącznik nr 3 - Oświadczenie spełnienie warunków.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/4. Załącznik nr 5 - Wzór pełnomocnictwa.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/5. Załącznik nr 7 - oświadczenie Wykonawców wspólnie... (art. 117 ust. 4).docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/6. Załącznik nr 8 - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.DOC
- Inny 3. Załączniki do SWZ/pozostałe załączniki/2. Załącznik nr 6 - Wzór wykazu robót.docx
- Przedmiar dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_PR/0305_PR.pdf
- Przedmiar dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_PR/0305_Tytułowa_PR.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/002.01_Spis zawartości projektu budowlanego.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/1. Wójt_uzgodnienia pzt.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/2. WUOZ_uzgodnienie pzt.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/3. ENEA_uzgodnienie pzt.pdf
- Projekt dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/005.02_PZT.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.01.02.02 Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.01.03.03 Przebudowa kablowych linii technicznych przy budowie dróg.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.01.03.04 Regulacja wysokościowa urządzeń infrastruktury podziemnej.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.02.03.01.Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.01.01 Profilowanie i zagęszczanie podłoża.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.03.01a Połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.04.02 Podbudowa z mieszanki kruszywa niezwiązanego (2).pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.05.01 Podbudowa z mieszanki kruszywa związanego cementem.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.06.01 Podbudowa betonowa.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.04.08.01 Wyrównanie istniejacej podbudowy betonem asfaltowym.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.08.01.01. Krawężniki i oporniki betonowe.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.08.07.01a Progi zwalniające na jezdniach.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.09.01.01 Humusowanie z obsianiem trawą.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_GG.00.12.01 Pomiar powykonawczy zrealizowanych obiektów drogowych.pdf
- STWiOR dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_Tytułowa_SST.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/001.01_Strona tytułowa.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.01_Oświadczenie projektanta i sprawdzającego.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.02_Kopia uprawnień projektantów i sprawdzających/01.1_uprawnienia JM.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.02_Kopia uprawnień projektantów i sprawdzających/01.2_uprawnienia AP.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.03_Kopia zaświadczeń projektantów i sprawdzających/03.03.1_izba Jarosław Matuszak.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.03_Kopia zaświadczeń projektantów i sprawdzających/03.03.2_izba Andrzej Piasecki.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/4. Orange_uzgodnienie.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/5.1 Oświadczenie o braku uzgodnień.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/003.04_Uzgodnienia/5.2_GZK_wniosek.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/004.01_MAPA EWID.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/004.02_Wypisy z rej. gruntów.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/004.03_Wykaz działek.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/004.04_Opis techniczny.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/004.05_Opinia geotechniczna.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/005.01_Plan orientacyjny.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/005.03_niweleta.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/005.04_Przekroj.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/DT/005.05_Szczegóły.pdf
- Inny dokumentacja techniczna (na platformę)/MP/0305_SST/0305_D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP