Postępowanie zakończone 2026-07-24
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr 35 w m. Pławin
GMINA INOWROCŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334364
- Zamawiający
- GMINA INOWROCŁAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ.7z
- Inny 4. Dokumentacja techniczna na platformę.7z
- Wzór umowy 3. Załączniki do SWZ/pozostałe załączniki/1. Załącznik nr 4 - Wzór umowy.doc
- Formularz 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/1. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/2. Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykluczenie.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/3. Załącznik nr 3 - Oświadczenie spełnienie warunków.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/4. Załącznik nr 5 - Wzór pełnomocnictwa.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/5. Załącznik nr 7 - oświadczenie Wykonawców wspólnie... (art. 117 ust. 4).docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/na dzień składania ofert/6. Załącznik nr 8 - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.DOC
- Inny 3. Załączniki do SWZ/pozostałe załączniki/2. Załącznik nr 6 - Wzór wykazu robót.docx
- Przedmiar Dokumentacja techniczna na platformę/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/3.1_Tytułowa_SST.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.01.02.02 Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń i przepustów.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.01.03.04 Regulacja wysokościowa urządzeń infrastruktury podziemnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.02.03.01.Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.03.00.01 Przepusty pod koroną drogi i zjazdami.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.04.01.01 Profilowanie i zagęszczanie podłoża.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.04.03.01a Połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.04.04.02 Podbudowa z mieszanki kruszywa niezwiązanego.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.04.05.01 Podbudowa z mieszanki kruszywa związanego cementem.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.04.06.01 Podbudowa betonowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.06.03.01 Wykonanie poboczy.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.08.01.01. Krawężniki i oporniki betonowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.08.05.01 Ścieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.09.01.00 Zieleń drogowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/D.09.01.01 Humusowanie z obsianiem trawą.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna na platformę/STWiOR/GG.00.12.01 Pomiar powykonawczy zrealizowanych obiektów drogowych.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Charakterystyka obiektu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/001.01_Strona tytułowa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/001.02_Spis zawartości projektu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/002.01_Oświadczenie projektanta i sprawdzającego.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/002.02_Kopia uprawnień projektantów i sprawdzających/03.02.1_uprawnienia - D - Jarosław Matuszak.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/002.02_Kopia uprawnień projektantów i sprawdzających/03.02.2_uprawnienia - D - Andrzej Piasecki.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/002.03_Kopia zaświadczeń projektantów i sprawdzających/03.03.1_izba Jarosław Matuszak.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/002.03_Kopia zaświadczeń projektantów i sprawdzających/03.03.2_izba Andrzej Piasecki.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/1.Wójt_uzgodnienie pzt.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/2.WUOZ_uzgodnienie pzt.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/3.ZDP_zezwolenie na lokalizację zjazdu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/4.1.ENEA_uzgodnienie pzt-cz.1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/4.2.ENEA_uzgodnienie pzt cz.2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/5. Starosta_dysponowanie na działi skarbu państwa.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/6.Decyzja_wody_opadowe_urządzenia_wodne_(P).pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/003_Uzgodnienia/7. Starosta_pozwolenie na wycinkę.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.01_Mapa ewidencyjna.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.02_Wypisy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.03_Wykaz działek.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.04_Opis techniczny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.05_Elementy trasy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.06_Współrzędne punktów głównych trasy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.07_Inwentaryzacja.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/004.08_kompensacja - Pławin.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.01_Plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.02.1_PZT.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.02.2_PZT.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.03_Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.04_Profil podłużny.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.05_Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna na platformę/Dokumentacja techniczna/005.06_Schematy_przepustów.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP