Postępowanie zakończone 2026-07-17
Przebudowa drogi wewnętrznej w Szczepankach
MIASTO I GMINA ŁASIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316267
- Zamawiający
- MIASTO I GMINA ŁASIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 2 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 3 - Formularz ofertowy.doc
- Formularz Załącznik Nr 3 - Formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik Nr 4 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.doc
- Inny Załącznik Nr 4 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.pdf
- Inny Załącznik Nr 5 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik Nr 5 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 6 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załącznik Nr 6 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.pdf
- Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz robót budowlanych.pdf
- Inny Załącznik Nr 8 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik Nr 8 - Wykaz osób.pdf
- Przedmiar Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Przedmiar Szczepanki.pdf
- Projekt Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Opis techniczny.pdf
- Projekt Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/OSTWiORB Wymagania ogólne.pdf
- Projekt Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Rys nr 3 Przekrój normalny 0+187 , 212-276.pdf
- Projekt Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Rys nr 4 Przekrój normalny 187-212.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.04.02.01 Podbudowy . Warstwy odsączające i odcinające.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.04.04.02 Podbudowa z mieszanki niezwiązanej 0-31,5 mm.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.04.05.01 Nawierzchnie z płyt żelbetowych.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWIORB D.08.05.01 Ściek z elementów prefabrykowanych.pdf
- STWiOR Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.10.08.01 Inwentaryzacja geodezyjna.pdf
- Inny Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Arkusz 1 Szczepanki.pdf
- Inny Załacznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Arkusz 2 Szczepanki.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP