Postępowanie zakończone 2026-07-16
Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w Mieście i Gminie Łasin
MIASTO I GMINA ŁASIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313962
- Zamawiający
- MIASTO I GMINA ŁASIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 2 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 3 - Formularz ofertowy.doc
- Formularz Załącznik Nr 3 - Formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik Nr 4 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.doc
- Inny Załącznik Nr 4 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.pdf
- Inny Załącznik Nr 5 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik Nr 5 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 6 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załącznik Nr 6 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.pdf
- Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik Nr 7 - Wykaz robót budowlanych.pdf
- Inny Załącznik Nr 8 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik Nr 8 - Wykaz osób.pdf
- Przedmiar Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/Przedmiar robót naprawy i nakładki.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/OSTWiORB DMU.00.00.00 Wymagania ogółne dywanik.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.03.02.01. Regulacja pionowa urządzeń.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych..pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.05.03.01 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1 - Dokumentacja projektowa/STWiORB D.05.03.11 Frezowanie nawierzchni bitumicznych na zimno..pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP