Postępowanie zakończone
Przebudowa ul. Stefana Żeromskiego, na odcinku od ronda do drogi powiatowej ul. Sokołowskiej
Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00237387
- Zamawiający
- Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 08deaf44-8fa8-4980-4b6e-b70001e35fcf-1.pdf
- SWZ SWZ_Żeromskiego.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 11 do SWZ - Projekt umowy_aktualizacja.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy_Żeromskiego_aktualizacja.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy_Żeromskiego.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08de7dde-418f-51fd-350b-810001e67748.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie_08de88ca-a192-2315-350b-810001e6f198.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie_08de8b1a-9f61-6a0a-4b6e-b70001c8cb04.pdf
- Inny 2026.03.23_zmiana treści SWZ i ogłoszenia_PKO.pdf
- Inny 2026.03.24_odpowiedzi na pytania Wykonawców.zip
- Inny 2026.03.26_zmiana treści SWZ i ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.03.30_informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny 2026.04.14_informacja o wyborze_na stronę.pdf
- Inny SWZ_Żeromskiego_aktualizacja.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - RODO art. 14.docx
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Projekt umowy.doc
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ_Żeromskiego.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie z art. 128 ust 1_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie podmiotu trzeciego_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie z art. 117 ust. 4_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz robót budowlanych_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - oświadczenie grupa kapitałowa_Żeromskiego.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - RODO art. 13.docx
- Projekt PT_br. drogowa/OPIS_PT_Golub-Dobrzyń Żeromskiego 2025-08-05.pdf
- STWiOR SST/SST_br. sanitarna.pdf
- STWiOR SST/SST_oświetlenie.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 02.01.01 ROBOTY ZIEMNE. WYKONANIE WYKOPÓW.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 04.05.01 PODBUDOWA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 05.03.05A NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO – WARSTWA WIĄŻĄCA.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 05.03.05B NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO – WARSTWA ŚCIERALNA.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z BRUKOWEJ KOSTKI BETONOWEJ.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 08.03.01 OBRZEŻA I OPORNIKI BETONOWE.pdf
- Inny PR_Żeromskiego.pdf
- Inny PT_br. drogowa/1 orientacja.pdf
- Inny PT_br. drogowa/2 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny PT_br. drogowa/3 Profil podłużny.pdf
- Inny PT_br. drogowa/4.1 Przekroje normalne.pdf
- Inny PT_br. drogowa/4.2 Przekroje normalne.pdf
- Inny PT_br. drogowa/4.3 Przekroje normalne.pdf
- Inny PT_br. drogowa/5 Szczegóły.pdf
- Inny PT_br. drogowa/6 Plan warstwicowy.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/E-01.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/E-02.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/obliczenia fotometryczne.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/OPIS_ośw. Żeromskiego.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/Uzgodnienia/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-4.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/Uzgodnienia/PZT_ośw_24.07.2025.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/Uzgodnienia/schemat oświetlenie Golub-Dobrzyń ul Żeromskiego.jpg
- Inny PT_br. elektryczna/Uzgodnienia/warunki Golub-Dobrzyń ul Żeromskiego wjazd NETTO przestawienie słupa.pdf
- Inny PT_br. elektryczna/Uzgodnienia/warunki oświetlenie przejścia Golub-Dobrzyń ul Żeromskiego.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/01_Orientacja.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/02_PZT_Żeromskiego_br. sanitarna.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/03_Węzły wodociągowe.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/04_Pokrywa st. tlkm.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/OPIS_KD,W,CO,TLKM.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/01_PEC.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/02_Netia.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/03_MZWiK.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/04_PSGaz.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/05_ZDP.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/06_E. Ośw..pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/07_E.Ośw..pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/08_E Oper.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/09_Orange.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/10a_PZT_ośw.pdf
- Inny PT_br. sanitarna/Uzgodnienia/10_Odpis prot. N. K..pdf
- Inny SOR/SOR_Opis_Żeromskiego.pdf
- Inny SOR/SOR_plan_Żeromskiego.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/0 STR TYT.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 00.00.00_WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 01.01.01 ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZAKÓW.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I OGRODZEŃ.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 02.00.01 ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 02.03.01 ROBOTY ZIEMNE. WYKONANIE NASYPÓW.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 04.04.02 PODBUDOWA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 05.03.11_FREZOWANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA ZIMNO.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME.pdf
- Inny SST/SST_Żeromskiego_br. drogowa/D - 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- Inny Zaświadczenie AB.6743.383.2025.ACH.pdf
- Inny 2026.03.24_odpowiedzi na pytania Wykonawcy.pdf
- Inny opis str. 5.pdf
- Inny opis str. 8.pdf
- Inny rys. 2.pdf
- Inny rys. 4.2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP